Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 42.099
€ 1.134,-
Ja, 2025
2018
2025-10-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda MX-5 met kenteken HXD-21-F is op kenteken gezet in 2018. Dit voertuig is in oktober 2025 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mazda was € 42.099. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 184 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Deze MX-5 haalt een maximale snelheid van 219 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.105 kg. Sinds 215 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 22-10-2026. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 21.750.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 184 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 155 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1260 kg |
| Lengte | 3,92 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,23 m |
| Wielbasis | 2,31 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-09-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-10-22 |
| APK vervaldatum | 2026-10-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mazda MX-5 cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 24.885 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 24.940 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda MX-5
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
7 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Interne onderdelen van de lagedrukbrandstofpomp kunnen vervormen. Als gevolg kan de lagedrukbrandstofpomp defect raken.
Niet starten of uitvallen van de motor.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De lagedrukbrandstofpomp wordt dan vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 24.885,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 59.111 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 617 |
| Periode | 2015-07-16 - 2025-06-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1874 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 110 |
| Aantal import auto's | 780 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 108 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 182 | 71 | € 38.203,- | € 6.256,- |
| 2015 | 181 | 70 | € 38.205,- | € 6.248,- |
| 2016 | 394 | 182 | € 39.415,- | € 6.187,- |
| 2016 | 390 | 178 | € 39.417,- | € 6.234,- |
| 2017 | 431 | 189 | € 41.887,- | € 6.570,- |
| 2017 | 429 | 188 | € 41.879,- | € 6.579,- |
| 2017 | 85 | 36 | € 44.965,- | € 6.000,- |
| 2018 | 91 | 44 | € 46.276,- | € 6.076,- |
| 2018 | 259 | 117 | € 42.644,- | € 6.985,- |
| 2018 | 263 | 121 | € 42.629,- | € 6.911,- |
| 2019 | 50 | 25 | € 49.705,- | € 6.625,- |
| 2019 | 253 | 99 | € 44.632,- | € 6.964,- |
| 2019 | 257 | 103 | € 44.574,- | € 6.936,- |
| 2020 | 5 | 3 | € 52.841,- | € 6.834,- |
| 2020 | 56 | 26 | € 45.962,- | € 5.187,- |
| 2020 | 58 | 28 | € 45.926,- | € 5.122,- |
| 2021 | 114 | 40 | € 46.212,- | € 6.225,- |
| 2021 | 114 | 40 | € 46.212,- | € 6.225,- |
| 2021 | 5 | 2 | € 51.814,- | € 8.814,- |
| 2022 | 58 | 20 | € 48.392,- | € 7.315,- |
| 2022 | 4 | 1 | € 53.800,- | € 11.509,- |
| 2022 | 57 | 19 | € 48.404,- | € 7.287,- |
| 2023 | 63 | 19 | € 51.519,- | € 8.658,- |
| 2023 | 4 | 0 | € 56.788,- | € 14.855,- |
| 2023 | 63 | 19 | € 51.519,- | € 8.658,- |
| 2024 | 48 | 6 | € 54.883,- | € 11.114,- |
| 2024 | 2 | 1 | € 55.448,- | € 9.822,- |
| 2024 | 1 | 0 | € 57.950,- | € 15.530,- |
| 2024 | 2 | 1 | € 55.448,- | € 9.822,- |
| 2025 | 6 | 1 | € 54.179,- | € 11.475,- |
| 2025 | 6 | 1 | € 54.179,- | € 11.475,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| R-301-JK | |||
| ST-225-P | |||
| T-001-SL | |||
| KJL-98-V | |||
| GFS-21-Z | |||
| ND-697-K | |||
| KHV-27-S | |||
| NN-704-K | |||
| L-111-ZB | |||
| L-697-XF | |||
| R-217-RS | |||
| SH-970-N | |||
| ZV-134-P | |||
| K-897-DV | |||
| KHP-37-T | |||
| K-576-ZP | |||
| T-579-KS | |||
| N-424-FF | |||
| K-981-PL | |||
| R-607-XB | |||
| L-363-ZV | |||
| KDX-61-K | |||
| S-945-NN | |||
| R-139-NL | |||
| L-153-HD | |||
| SX-189-J | |||
| JDX-39-L | |||
| GS-705-X | |||
| R-711-TS | |||
| Z-042-HS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ND-588-K | 2026-05-22 | |||
| Z-568-BV | 2026-05-19 | |||
| L-059-FL | 2026-04-19 | |||
| KBF-25-X | 2026-05-04 | |||
| PV-788-N | 2026-05-18 | |||
| L-780-LK | 2026-05-16 | |||
| TZ-859-X | 2026-05-16 | |||
| HVD-67-D | 2026-05-15 | |||
| KB-851-R | 2026-05-13 | |||
| T-333-HD | 2026-05-10 | |||
| T-297-VG | 2026-05-16 | |||
| G-932-RZ | 2026-05-11 | |||
| KDP-11-H | 2026-05-11 | |||
| KFL-14-K | 2026-05-08 | |||
| JS-857-D | 2026-05-06 | |||
| GV-175-G | 2026-05-05 | |||
| R-375-GR | 2026-05-05 | |||
| TD-643-D | 2026-05-04 | |||
| GHV-75-V | 2026-05-03 | |||
| KHB-33-L | 2026-05-04 | |||
| T-989-ND | 2026-05-03 | |||
| ZV-258-R | 2026-04-09 | |||
| P-335-RH | 2026-04-27 | |||
| R-590-FR | 2026-04-27 | |||
| N-687-GZ | 2026-04-06 | |||
| P-486-GK | 2026-04-24 | |||
| HPK-65-N | 2026-04-24 | |||
| J-986-XX | 2026-04-04 | |||
| PB-757-R | 2026-04-22 | |||
| NF-217-K | 2026-04-20 |