Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 137.703
€ 709,-
Nee
2025
2025-07-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW X5 met kenteken HXB-57-D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2025. De nieuwwaarde van deze BMW bedroeg € 137.703. De cilinderinhoud bedraagt 2998 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Dit voertuig levert een elektrisch vermogen van 57 kW. De topsnelheid van deze auto bedraagt 250 km/h. Een fors gewicht van 2.495 kg geeft extra rijcomfort. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 1142 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 119.250.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 313 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 78 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 197 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2495 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3300 kg |
| Lengte | 4,94 m |
| Breedte | 2,00 m |
| Hoogte | 1,76 m |
| Wielbasis | 2,98 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2025-07-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-07-11 |
| APK vervaldatum | 2029-07-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 2 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 4 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW X5 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2025
€ 97.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 95.380 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW X5
Huidige eigenaar
10 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2025 | € 97.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2025 | 15.362 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2025 | 244 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 275 |
| Periode | 2015-07-15 - 2026-05-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7265 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2564 |
| Aantal import auto's | 2425 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1413 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 1 | 1 | € 121.406,- | € 301,- |
| 2023 | 2 | 1 | € 95.142,- | € 442,- |
| 2023 | 2137 | 844 | € 119.146,- | € 477,- |
| 2023 | 2 | 1 | € 95.142,- | € 442,- |
| 2024 | 1 | 1 | € 99.058,- | € 520,- |
| 2024 | 2397 | 711 | € 122.177,- | € 542,- |
| 2024 | 1 | 1 | € 99.058,- | € 520,- |
| 2025 | 42 | 31 | € 118.865,- | € 646,- |
| 2025 | 2452 | 857 | € 125.220,- | € 667,- |
| 2025 | 42 | 31 | € 118.865,- | € 646,- |
| 2026 | 18 | 4 | € 120.468,- | € 821,- |
| 2026 | 282 | 14 | € 129.676,- | € 801,- |
| 2026 | 8 | 2 | € 109.203,- | € 806,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| HZL-56-X | |||
| KDJ-29-J | |||
| KDL-74-N | |||
| JZF-01-X | |||
| KDL-53-N | |||
| KHP-37-R | |||
| KGK-32-K | |||
| JPX-13-F | |||
| GRP-72-V | |||
| JJL-80-G | |||
| JGV-66-F | |||
| KBG-19-H | |||
| KBD-69-K | |||
| JKG-63-H | |||
| JDD-11-F | |||
| JRB-33-X | |||
| KBD-59-K | |||
| KFD-87-X | |||
| KBG-94-H | |||
| HVX-32-Z | |||
| HVX-31-Z | |||
| JFK-67-P | |||
| KBS-83-R | |||
| HPD-50-R | |||
| HVX-30-Z | |||
| KBP-10-Z | |||
| HZP-35-T | |||
| KBG-32-H | |||
| KDL-88-G | |||
| JTT-04-S |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KDL-51-N | 2026-05-21 | |||
| JXZ-09-Z | 2026-05-13 | |||
| KGJ-41-V | 2026-05-13 | |||
| JXX-41-N | 2026-05-05 | |||
| JFS-70-B | 2026-05-01 | |||
| KBP-13-Z | 2026-05-13 | |||
| KHJ-59-N | 2026-05-16 | |||
| HXJ-08-G | 2026-05-08 | |||
| JXZ-54-T | 2026-04-26 | |||
| KGV-67-L | 2026-04-25 | |||
| GJG-69-L | 2026-04-25 | |||
| HNF-76-L | 2026-05-20 | |||
| KFP-23-P | 2026-05-22 | |||
| X-166-GZ | 2026-05-22 | |||
| HXL-21-S | 2026-05-21 | |||
| KDH-78-B | 2026-05-21 | |||
| GGX-65-J | 2026-05-21 | |||
| HVV-55-S | 2026-05-21 | |||
| KHP-21-R | 2026-05-21 | |||
| JLG-31-F | 2026-05-21 | |||
| HVX-77-N | 2026-05-21 | |||
| JVL-75-B | 2026-05-20 | |||
| T-087-VB | 2026-05-20 | |||
| KDL-04-H | 2026-05-19 | |||
| KHS-14-T | 2026-05-19 | |||
| KBG-16-H | 2026-05-19 | |||
| HHZ-03-N | 2026-05-19 | |||
| JLJ-73-R | 2026-05-19 | |||
| HTZ-56-F | 2026-05-18 | |||
| JFV-79-Z | 2026-05-18 |