Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 51.852
€ 1.241,-
Ja, 2025
2020
2025-08-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze AUDI A4 Avant met kenteken HVV-75-R is op kenteken gezet in 2020. Deze auto is 5 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze AUDI bedroeg € 51.852. De motor levert een vermogen van 163 pk. De motor heeft een inhoud van 1968 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 223 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.615 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 297 dagen in bezit. De APK is geldig tot 07-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 19.500.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 139 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1615 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2165 kg |
| Lengte | 4,87 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,83 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-06-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-07-05 |
| APK vervaldatum | 2026-07-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
AUDI A4 Avant stationwagen
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 19.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 19.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
AUDI A4 Avant
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De rubbers van de achterste draagarm kunnen mogelijk door spanning uitscheuren en de bevestigingsbouten daarvan kunnen breken,
De as instelling van de achteras kan wijzigen waardoor het voertuig scheef kan trekken.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, deze vervangt de betreffende moeren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 19.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 215.173 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 478 |
| Periode | 2019-09-20 - 2021-02-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 192 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 53 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 28% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 45 | 13 | € 55.728,- | € 5.027,- |
| 2020 | 142 | 38 | € 56.512,- | € 5.389,- |
| 2021 | 5 | 2 | € 56.894,- | € 8.121,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| L-201-BP | 2026-05-18 | |||
| K-660-HR | 2026-05-01 | |||
| H-960-BS | 2026-04-14 | |||
| H-766-DP | 2026-03-19 | |||
| J-773-JV | 2024-12-10 | |||
| JFN-97-V | 2025-09-21 | |||
| H-490-LG | 2026-02-22 | |||
| HFZ-48-P | 2025-03-11 | |||
| P-987-GZ | 2025-12-20 | |||
| H-725-ZG | 2025-12-27 | |||
| J-109-GL | 2026-01-09 | |||
| K-626-ND | 2023-06-17 | |||
| N-418-KD | 2025-04-08 | |||
| G-499-ZV | 2025-12-30 | |||
| H-029-BT | 2024-02-07 | |||
| H-160-LF | 2025-11-05 | |||
| G-865-LH | 2025-03-10 | |||
| J-340-KS | 2025-08-09 | |||
| X-535-VS | 2025-01-11 | |||
| J-574-GL | 2025-04-01 | |||
| H-265-NS | 2022-09-29 | |||
| H-758-PN | 2025-05-13 | |||
| R-180-HK | 2023-09-13 | |||
| T-563-DF | 2025-05-26 | |||
| G-887-KK | 2024-11-09 | |||
| H-085-XV | 2022-05-30 | |||
| H-661-PR | 2025-05-27 | |||
| G-538-XZ | 2024-03-15 | |||
| H-542-PB | 2024-07-18 | |||
| L-534-DL | 2025-05-19 |