Kenteken check HTH-99-F

MG MG4 Standard Final

NL
HTH-99-F
Carscanner Score
7.5
7.5

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

18k tot 22k

Catalogusprijs

€ 32.188

BPM

€ 667,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2025

Tenaamstelling

04 sep 2026

Schade & onderhoud check

Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport

  • Online schadeverleden
  • WOK status (Wacht op keuren)
  • Onderhoudshistorie
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Specificaties

Merk & type
MG MG4 Standard Final
Actieradius
350 km
Accu (netto)
50,8 kWh
Topsnelheid
160 km/u
Acceleratie 0–100 km/u
7,7 s
Vermogen
170 pk

Deze MG MG4 met kenteken HTH-99-F is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2025. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze MG was € 32.188. De topsnelheid van deze auto bedraagt 160 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.710 kg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 978 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 20.750.

Aandrijflijn Elektrisch
Systeemvermogen 170 pk (125 kW)
Systeemkoppel 250 Nm
Versnellingen 1
Transmissie Overig
Aandrijving Achterwielaandrijving
Accucapaciteit (netto) 50,8 kWh
Accucapaciteit (bruto) 51,0 kWh
Actieradius (WLTP) 350 km
Verbruik (WLTP) 17,0 kWh/100 km
Carrosserie Hatchback
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 5
Lengte × breedte × hoogte 4,29 × 1,84 × 1,50 m
Wielbasis 2,71 m
Rijklaar gewicht 1.710 kg
Technische max. massa voertuig 2.083 kg
Bagageruimte 363 – 1.177 l
Tenaamstelling 04 sep 2026 ↓
Eerste registratie 26 jun 2025
Eerste toelating in Nederland 26 jun 2025
APK vervaldatum 26 jun 2029 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026
Gebruikt als taxi nee

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 21.750

Bij een handelaar

€ 20.750

Bij een particulier

€ 19.750

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 17.500

Particuliere verkoop

€ 19.750

Verwachte statijd

62 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 439 per maand
PER MAAND
Verzekering (WA) € 127
Afschrijving € 118
Groningen € 69/mnd
Fryslân € 67/mnd
Drenthe € 67/mnd
Overijssel goedkoopst € 65/mnd
Flevoland € 66/mnd
Gelderland € 69/mnd
Utrecht € 66/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 65/mnd
Zuid-Holland duurst € 71/mnd
Zeeland goedkoopst € 65/mnd
Noord-Brabant € 66/mnd
Limburg € 66/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Onderhoud & reparatie € 62
Energie (laden) € 46
Banden € 21

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoophistorie

Vraagprijs € xx.xxx
Periode online 6 dagen
Plaats AMSTERDAM
Bekijk de volledige verkoophistorie
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle beschikbare foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

2 recente eigenaren

  • 26 jun 2025

    Eerste registratie

    MG MG4

  • 27 jun 2025

    Eigenaar wijziging

    8 maanden
  • 23 feb 2026

    Eigenaar wijziging

    1 dag
  • 24 feb 2026

    Eigenaar wijziging

    4 maanden
  • 13 jul 2026

    Eigenaar wijziging

    1 maand
  • 04 sep 2026

    Huidige eigenaar

    1 maand
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

Deze MG MG4 heeft volgens de RDW 2 tenaamstellingen gehad sinds de eerste Nederlandse registratie. Dat aantal telt elke registratiewissel, ook tussen autobedrijven onderling. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
Carscanner schat de marktwaarde van deze MG MG4 op ongeveer € 20.750, op basis van marktdata van vergelijkbare exemplaren.
Volgens de RDW verloopt de APK van HTH-99-F op 26 juni 2029. De volgende keuring is dus over 2 jaar en 8 maanden.
HTH-99-F staat sinds 4 september 2026 op de huidige naam, inmiddels 1 maand.
Deze MG MG4 is niet geïmporteerd; de eerste toelating op 26 juni 2025 vond in Nederland plaats.
Voor HTH-99-F zijn geen terugroepacties geregistreerd.
Volgens de RDW-registratie bedroeg de cataloguswaarde van HTH-99-F € 32.188.
HTH-99-F is 1 keer online te koop aangeboden, voor het eerst op 14 augustus 2026 en voor het laatst op 20 augustus 2026. Een recente advertentie is bij Carscanner niet bekend; dat sluit niet uit dat de auto elders te koop staat.

Algemene informatie

Model MG MG4 hatchback
Recente marktcijfers bouwjaar 2025
€
Gem. recente vraagprijs € 29.525,-
KM
Gem. recente kilometerstand 4.423 km
#
Recent aangeboden 5 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 462 · ± 1 jaar
Productieperiode 20 sep 2022 – 3 jul 2025
Geregistreerde auto's in NL 5.049 waarvan 238 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 389 van 5.049 · 8% waarvan 238 in de laatste 12 maanden

Historie

MG MG4 hatchback
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2022 102 registraties · 38 import 102 38 € 32.408,- Gem. nieuwprijs € 32.408,-
2023 3.320 registraties · 284 import 3.320 284 € 35.293,- Gem. nieuwprijs € 35.293,-
2024 1.159 registraties · 66 import 1.159 66 € 35.098,- Gem. nieuwprijs € 35.098,-
2025 deze auto 468 registraties · 1 import 468 1 € 34.621,- € 667,- Gem. nieuwprijs € 34.621,- · Gem. BPM € 667,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
S-939-PP 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GGB-62-J 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-320-PL 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KTZ-39-G 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
R-553-VH 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-171-PH 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HTH-29-G 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-514-JZ 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-191-TT 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-354-SP 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-699-VN 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-701-VN 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-260-TS 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-999-NS 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-249-SV 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-353-SP 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KJS-48-G 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-194-RG 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-257-TS 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-141-RG 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-367-ST 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-555-JZ 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-259-TS 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KJL-81-Z 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KJZ-55-R 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KKP-53-T 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-670-SJ 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-215-ZG 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GKN-22-X 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HVN-10-K 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
X-524-JZ 2026-10-05 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-772-ZP 2026-10-02 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-158-SG 2026-10-15 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-316-JB 2026-09-30 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KKN-37-P 2026-10-18 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-891-ZR 2026-09-21 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KJL-82-Z 2026-10-12 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-728-ZJ 2026-09-16 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-232-VG 2026-10-10 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-256-SV 2026-09-22 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KJS-67-K 2026-10-06 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GKL-57-B 2026-10-06 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-494-JK 2026-10-05 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-788-XH 2026-10-02 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-282-JN 2026-09-27 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-269-KS 2026-09-27 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-678-HN 2026-10-18 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-664-JD 2026-10-10 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-949-KF 2026-10-06 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KJP-61-Z 2026-10-03 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KJS-78-J 2026-10-03 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-845-TF 2026-10-03 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-955-KF 2026-10-02 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-144-RG 2026-10-02 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-063-LK 2026-10-01 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GGZ-19-H 2026-09-30 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KPN-64-G 2026-09-30 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-286-RX 2026-09-26 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-072-DR 2026-09-25 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-237-RG 2026-09-24 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van HTH-99-F delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X