Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 33.910
€ 4.839,-
Nee
2016
2026-05-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën Grand C4 Picasso met kenteken HT-362-R is op kenteken gezet in 2016. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Citroën was € 33.910. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 165 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.395 kg. Dit voertuig is al 11 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 09-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 7.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 165 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,60 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,64 m |
| Wielbasis | 2,84 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-01-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-01-09 |
| APK vervaldatum | 2027-01-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Citroën Grand C4 Picasso MPV
|
Nu te koop
19 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 10.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën Grand C4 Picasso
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
22 dagenHuidige eigenaar
11 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gesphouders van de veiligheidsgordel van de rechter en middelste achterstoel functioneert mogelijk niet correct.
Bij een noodstop of aanrijding kan de gordel losraken uit de vergrendeling. Hierdoor biedt de gordel geen bescherming.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de gesphouders controleren en indien nodig vervangen.
De interne blokkering van het slotmechanisme is mogelijk defect.
Indien het defect optreedt zal het portier niet gesloten kunnen worden. Bovendien is er ook kans dat een of meerdere portieren op een ongewenst moment ontgrendelen en opengaan.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de portiersloten inspecteren en indien nodig vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 10.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 145.288 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 822 |
| Periode | 2014-09-26 - 2018-11-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 898 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 175 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 88 | 3 | € 37.087,- | € 4.406,- |
| 2015 | 300 | 38 | € 36.775,- | € 4.327,- |
| 2016 | 249 | 50 | € 37.720,- | € 4.307,- |
| 2017 | 153 | 46 | € 39.217,- | € 4.685,- |
| 2018 | 108 | 38 | € 40.092,- | € 4.590,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HZ-890-X | 2026-05-22 | |||
| NS-564-S | 2026-05-22 | |||
| 9-ZDN-68 | 2026-05-09 | |||
| GV-137-N | 2026-04-30 | |||
| 2-XRH-83 | 2026-04-11 | |||
| XX-485-F | 2026-05-21 | |||
| L-720-BD | 2026-05-18 | |||
| RN-580-S | 2026-04-15 | |||
| 9-XTT-70 | 2026-05-05 | |||
| 3-ZTF-76 | 2026-04-25 | |||
| GH-957-F | 2026-05-02 | |||
| GL-658-D | 2026-04-25 | |||
| JG-935-H | 2026-04-20 | |||
| 3-XPJ-86 | 2026-04-13 | |||
| JN-437-V | 2026-04-14 | |||
| NS-798-J | 2026-03-25 | |||
| KZ-450-G | 2026-03-29 | |||
| H-150-RJ | 2026-03-31 | |||
| JJ-655-Z | 2026-03-20 | |||
| 3-XRV-95 | 2026-03-21 | |||
| 7-ZLK-41 | 2024-02-12 | |||
| KD-459-R | 2025-01-25 | |||
| 2-XRH-84 | 2025-11-03 | |||
| 3-XNL-92 | 2025-01-21 | |||
| GK-620-S | 2025-09-12 | |||
| 2-ZSG-59 | 2025-02-15 | |||
| JD-942-D | 2025-09-10 | |||
| 4-XPN-21 | 2025-04-25 | |||
| HS-907-L | 2025-06-21 | |||
| 4-XPN-23 | 2024-07-06 |