Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 16.158,-
Ja, 2025
2009
2025-06-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche Cayenne met kenteken HST-15-T is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. Deze auto is 16 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 239 pk. De motor heeft een inhoud van 2967 cm³, verdeeld over 6 cilinders. De topsnelheid van deze Cayenne bedraagt 214 km/h. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.315 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 347 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 30-04-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 9.300.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2967 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 240 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2640 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3015 kg |
| Lengte | 5,03 m |
| Breedte | 1,96 m |
| Hoogte | 1,79 m |
| Wielbasis | 2,87 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-04-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-06-13 |
| APK vervaldatum | 2026-04-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Porsche Cayenne stationwagen
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 16.379 |
|
Recent te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 16.379 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche Cayenne
Geïmporteerd naar Nederland
Na 16 jarenHuidige eigenaar
11 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 16.379,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 167.035 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 867 |
| Periode | 2009-02-11 - 2010-02-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 42 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 48% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 33 | 16 | € 105.434,- | € 25.694,- |
| 2010 | 9 | 4 | € 104.894,- | € 29.562,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KP-344-S |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| PJ-563-H | 2022-02-05 | |||
| SR153R | 2020-11-16 | |||
| 42LBF9 | 2020-10-21 | |||
| 17-JRV-4 | 2021-07-03 | |||
| 1XRF51 | 2020-05-29 | |||
| 7-ZNR-59 | 2024-12-12 | |||
| 96KZL8 | 2021-03-18 | |||
| 82-JDT-1 | 2025-11-19 | |||
| 80-KBS-6 | 2021-11-17 | |||
| 32-KPL-6 | 2021-06-08 | |||
| SF-918-G | 2023-01-14 | |||
| ZB-937-S | 2021-05-19 | |||
| K-613-DD | 2026-01-07 | |||
| 47-XSP-8 | 2024-02-10 | |||
| GR-018-H | 2023-06-20 | |||
| 7-XLB-69 | 2023-03-09 | |||
| 3-KTF-44 | 2026-01-18 |