Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 121.527
€ 514,-
Ja, 2025
2023
2026-02-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz GLE-Klasse met kenteken HSN-12-V is afkomstig uit het bouwjaar 2023. Dit voertuig is in juni 2025 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 121.527. De motor heeft een inhoud van 1950 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dankzij 70 kW accelereert deze auto soepel en snel. De topsnelheid van deze GLE-Klasse bedraagt 210 km/h. Een fors gewicht van 2.655 kg geeft extra rijcomfort. Sinds 97 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 71.750.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 9 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1950 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 195 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 95 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 136 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Brandstof | Diesel |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2655 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3350 kg |
| Lengte | 4,95 m |
| Breedte | 2,02 m |
| Hoogte | 1,83 m |
| Wielbasis | 3,00 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2023-05-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-06-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz GLE-Klasse stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2023
€ 74.145 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 55.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz GLE-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De noodzakelijke kracht op het rempedaal kan mogelijk toenemen onder specifieke rijomstandigheden (o.a. elektrisch rijden onder natte weersomomstandigheden).
Indien de noodzakelijke remkracht niet bereikt wordt, kan de remweg verlengd worden, waardoor het risico op ongeval zal toenemen.
De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. Uit voorzorg zullen wij de software van de ESP stuurdoos actualiseren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2023 | € 74.145,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2023 | 92.085 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2023 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 427 |
| Periode | 2020-01-16 - 2023-11-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1007 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 59 |
| Aantal import auto's | 490 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 59 |
| Import percentage | 49% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 266 | 133 | € 99.767,- | € 519,- |
| 2021 | 513 | 240 | € 101.913,- | € 502,- |
| 2022 | 3 | 1 | € 106.464,- | € 477,- |
| 2022 | 182 | 95 | € 103.183,- | € 500,- |
| 2022 | 3 | 1 | € 106.464,- | € 477,- |
| 2023 | 46 | 22 | € 108.763,- | € 550,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| L-143-FK | |||
| S-536-KZ | |||
| GXD-22-K | |||
| P-308-NS | |||
| JKX-49-H | |||
| T-624-DH | |||
| Z-970-PD | |||
| T-734-NP | |||
| X-143-GG | |||
| X-778-RR | |||
| K-533-GR | |||
| K-621-RB | |||
| P-981-GK | |||
| GFH-20-P | |||
| JTK-96-F | |||
| N-406-RF | |||
| T-230-XB | |||
| L-817-LT | |||
| N-744-HR | |||
| K-143-HK | |||
| P-038-DT | |||
| HJR-50-P | |||
| GGL-75-G | |||
| HBR-66-D | |||
| K-111-LG | |||
| S-149-TJ | |||
| K-980-HP | |||
| T-111-SH | |||
| L-029-VJ | |||
| GGZ-97-G |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| L-992-BG | 2026-05-11 | |||
| S-411-GX | 2026-05-20 | |||
| J-751-TR | 2026-05-19 | |||
| J-696-JS | 2026-05-15 | |||
| N-465-LV | 2026-05-17 | |||
| HFZ-36-N | 2026-05-22 | |||
| L-149-ZX | 2026-05-13 | |||
| X-059-TD | 2026-05-06 | |||
| HXR-57-B | 2026-05-05 | |||
| N-430-ZH | 2026-04-30 | |||
| Z-521-DR | 2026-04-23 | |||
| S-265-NB | 2026-04-21 | |||
| JVP-61-S | 2026-04-18 | |||
| HNK-61-Z | 2026-04-17 | |||
| N-637-ZD | 2026-05-20 | |||
| P-435-DP | 2026-04-09 | |||
| K-089-RT | 2026-04-08 | |||
| T-679-RP | 2026-04-07 | |||
| T-128-XJ | 2026-04-03 | |||
| J-409-LX | 2026-04-03 | |||
| H-166-SR | 2026-04-04 | |||
| JKX-51-H | 2026-03-30 | |||
| L-531-FV | 2026-03-30 | |||
| R-014-NS | 2026-03-26 | |||
| N-563-BZ | 2026-03-25 | |||
| L-437-SF | 2026-03-24 | |||
| Z-243-NS | 2026-03-24 | |||
| HFB-23-R | 2026-03-19 | |||
| K-439-NS | 2026-03-19 | |||
| JJK-80-R | 2026-03-18 |