Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.555,-
Ja, 2025
2006
2025-06-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V50 met kenteken HSH-63-K is op kenteken gezet in 2006. In juni 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 220 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2521 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 235 km/h. Dankzij 1.504 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 333 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 30 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 4.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 221 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1504 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2000 kg |
| Lengte | 4,51 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-09-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-06-26 |
| APK vervaldatum | 2026-06-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volvo V50 stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.874 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V50
Geïmporteerd naar Nederland
Na 18 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
11 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.874,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 355.935 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 835 |
| Periode | 2004-03-24 - 2009-07-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 472 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 178 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 189 | 74 | € 48.498,- | € 10.197,- |
| 2004 | 204 | 64 | € 42.515,- | € 9.640,- |
| 2004 | 203 | 63 | € 42.515,- | € 9.643,- |
| 2005 | 156 | 56 | € 49.628,- | € 10.716,- |
| 2005 | 163 | 46 | € 43.900,- | € 10.006,- |
| 2005 | 163 | 46 | € 43.900,- | € 10.006,- |
| 2006 | 86 | 30 | € 51.639,- | € 11.067,- |
| 2006 | 81 | 19 | € 45.970,- | € 9.931,- |
| 2006 | 81 | 19 | € 45.970,- | € 9.931,- |
| 2007 | 39 | 17 | € 52.313,- | € 9.628,- |
| 2007 | 24 | 7 | € 46.758,- | € 10.163,- |
| 2007 | 24 | 7 | € 46.758,- | € 10.163,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 3.640,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| G-722-VJ | 2026-05-02 | |||
| 78-RH-KV | 2026-05-19 | |||
| ZN-940-H | 2026-05-13 | |||
| 73-SJ-TN | 2026-05-07 | |||
| 03-HGZ-1 | 2026-05-06 | |||
| 10-PB-BB | 2026-04-24 | |||
| 41-PX-ZP | 2026-04-23 | |||
| J-553-TF | 2026-04-20 | |||
| K-892-XP | 2026-04-20 | |||
| TL-268-L | 2026-04-19 | |||
| 46-PS-XS | 2026-04-15 | |||
| GB-308-P | 2026-04-15 | |||
| 08-PT-LZ | 2026-04-11 | |||
| 81-PK-LG | 2026-04-01 | |||
| 96-SZ-BZ | 2026-03-21 | |||
| L-922-XF | 2026-03-24 | |||
| XP-924-G | 2026-03-14 | |||
| 07-RB-PH | 2026-03-09 | |||
| 3-ZFB-40 | 2024-10-26 | |||
| 80-TD-NT | 2020-07-13 | |||
| 24-SL-ZX | 2025-05-02 | |||
| 53-ST-LN | 2024-09-27 | |||
| J-821-FF | 2023-03-23 | |||
| 36-SJ-RP | 2025-05-03 | |||
| JG-906-V | 2022-05-24 | |||
| 25-SH-RJ | 2024-05-27 | |||
| 33-SV-KL | 2023-03-20 | |||
| S-096-VN | 2024-05-07 | |||
| 95-PS-JD | 2022-02-02 | |||
| 99-TL-TR | 2025-09-30 |