Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 45.927
€ 2.162,-
Ja, 2025
2024
2025-05-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen T-Cross met kenteken HRF-15-B is op kenteken gezet in 2024. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 45.927. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. Dit model beschikt over een 999 cc motor met 3 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 192 km/h. Met 1.296 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 367 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 776 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 33.250.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 5.9 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 133 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1296 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,14 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,57 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2025-05-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2024-07-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-05-23 |
| APK vervaldatum | 2028-07-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen T-Cross
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 maandenHuidige eigenaar
1 jaar| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2024 | € 26.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2024 | 24.730 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2024 | 58 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 218 |
| Periode | 2024-01-19 - 2026-05-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2885 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1052 |
| Aantal import auto's | 854 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 574 |
| Import percentage | 30% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 | 2 | € 40.414,- | € 5.594,- |
| 2024 | 1695 | 534 | € 37.888,- | € 6.119,- |
| 2024 | 261 | 33 | € 36.394,- | € 6.434,- |
| 2024 | 260 | 32 | € 36.388,- | € 6.432,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.118,- | € 7.100,- |
| 2025 | 1094 | 314 | € 38.570,- | € 6.953,- |
| 2025 | 139 | 21 | € 37.548,- | € 6.700,- |
| 2025 | 130 | 12 | € 37.700,- | € 6.901,- |
| 2026 | 3 | 0 | € 40.694,- | € 8.217,- |
| 2026 | 97 | 6 | € 40.898,- | € 8.336,- |
| 2026 | 28 | 0 | € 39.463,- | € 7.842,- |
| 2026 | 1 | 0 | € 38.500,- | € 8.338,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| GGX-91-L | |||
| GBT-97-S | |||
| KGH-78-K | |||
| GFL-03-Z | |||
| KFS-16-F | |||
| HRF-78-D | |||
| JZL-79-Z | |||
| HHD-27-K | |||
| KJK-03-N | |||
| GXH-64-Z | |||
| HSH-53-K | |||
| KBD-93-K | |||
| KGH-69-L | |||
| KGL-12-V | |||
| KFN-43-G | |||
| KGF-71-V | |||
| HPP-84-P | |||
| KFV-66-S | |||
| KFV-42-S | |||
| KFN-44-G | |||
| KFR-48-T | |||
| KBD-37-H | |||
| JZL-75-Z | |||
| KGK-27-F | |||
| KDR-43-X | |||
| JVK-65-D | |||
| HFB-38-K | |||
| KGB-33-H | |||
| GHR-21-P | |||
| GBX-64-B |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JLT-85-H | 2026-05-22 | |||
| JZL-70-Z | 2026-05-20 | |||
| KHL-78-H | 2026-05-20 | |||
| JPJ-98-D | 2026-05-20 | |||
| KHF-86-P | 2026-05-19 | |||
| JKX-01-H | 2026-05-19 | |||
| JHD-04-K | 2026-05-18 | |||
| JSR-11-F | 2026-05-18 | |||
| HRN-51-X | 2026-05-18 | |||
| JPD-60-S | 2026-05-17 | |||
| JSK-15-J | 2026-05-16 | |||
| JJF-50-B | 2026-05-16 | |||
| KGB-62-B | 2026-05-15 | |||
| JLD-28-P | 2026-05-15 | |||
| GSR-29-F | 2026-05-13 | |||
| JSV-52-S | 2026-05-13 | |||
| JNZ-46-T | 2026-05-13 | |||
| KGS-92-B | 2026-05-11 | |||
| KHV-48-D | 2026-05-11 | |||
| JSV-64-R | 2026-05-11 | |||
| HHK-05-D | 2026-05-08 | |||
| KFG-05-P | 2026-05-08 | |||
| JPT-09-T | 2026-05-06 | |||
| KFD-07-K | 2026-05-05 | |||
| JSK-24-S | 2026-05-04 | |||
| KBD-38-H | 2026-05-02 | |||
| HLZ-85-L | 2026-05-01 | |||
| HLX-97-P | 2026-05-01 | |||
| JGP-14-X | 2026-04-30 | |||
| JVK-97-B | 2026-04-29 |