Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.371
Ja, 2025
2012
2025-07-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken HRD-64-T is afkomstig uit het bouwjaar 2012. In juli 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Smart bedroeg € 13.371. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 61 pk. De cilinderinhoud bedraagt 999 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. De topsnelheid van deze fortwo bedraagt 145 km/h. Met 825 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. De huidige eigenaar heeft deze auto al 298 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 18 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 4.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 61 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 825 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1020 kg |
| Lengte | 2,70 m |
| Breedte | 1,56 m |
| Hoogte | 1,57 m |
| Wielbasis | 1,87 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-10-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-07-31 |
| APK vervaldatum | 2026-06-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Smart fortwo coupe
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2012
€ 4.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Smart fortwo
Geïmporteerd naar Nederland
Na 12 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
10 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 4.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 124.543 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1081 |
| Periode | 2009-10-29 - 2015-12-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1444 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 67 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 14 | 3 | € 9.132,- | |
| 2010 | 305 | 19 | € 10.586,- | |
| 2011 | 436 | 9 | € 11.386,- | |
| 2012 | 326 | 19 | € 10.838,- | |
| 2013 | 229 | 10 | € 11.246,- | € 294,- |
| 2014 | 125 | 6 | € 12.269,- | € 886,- |
| 2015 | 9 | 1 | € 12.992,- | € 1.668,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| HBS-46-V | |||
| 73-RNR-5 | |||
| 4-KFB-03 | |||
| 76-ZJP-2 | |||
| 26-SZX-3 | |||
| 85-RPN-6 | |||
| 88-XGJ-8 | |||
| 4-SGJ-47 | |||
| 4-KFB-02 | |||
| 35-NBR-4 | |||
| 5-KBJ-73 | |||
| 3-SLG-66 | |||
| 93-PKB-8 | |||
| JFR-88-K | |||
| 27-PJS-3 | |||
| 4-TTK-06 | |||
| 49-KLV-2 | |||
| 11-NHX-2 | |||
| 84-PGF-2 | |||
| 6-SHN-48 | |||
| 31-SKX-7 | |||
| 26-PPK-4 | |||
| 80-SLH-4 | |||
| 44-PLB-7 | |||
| 54-PND-1 | |||
| 00-NND-2 | |||
| 64-PBZ-5 | |||
| 92-KTX-1 | |||
| 74-ZDT-6 | |||
| 90-PHR-9 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 2-TJT-01 | 2026-05-22 | |||
| 37-SGL-4 | 2026-05-19 | |||
| 87-TJK-5 | 2026-05-11 | |||
| 1-TJT-55 | 2026-05-09 | |||
| 8-KNH-70 | 2026-05-19 | |||
| 05-LZX-8 | 2026-05-02 | |||
| 65-ZPV-8 | 2026-05-09 | |||
| JXD-92-L | 2026-05-09 | |||
| 53-SPT-1 | 2026-04-11 | |||
| 09-XVL-8 | 2026-05-21 | |||
| SJ-262-L | 2026-04-11 | |||
| 86-PGZ-2 | 2026-04-07 | |||
| 7-XLL-89 | 2026-04-18 | |||
| 30-NRJ-2 | 2026-04-16 | |||
| 86-TLD-1 | 2026-03-31 | |||
| 76-PKG-1 | 2026-03-24 | |||
| 4-XNB-20 | 2026-03-25 | |||
| NK-270-N | 2026-04-04 | |||
| 11-NFB-8 | 2026-03-24 | |||
| 45-SGH-4 | 2026-03-06 | |||
| 7-TPS-73 | 2026-03-16 | |||
| HRJ-94-D | 2025-08-01 | |||
| 88-TGP-5 | 2021-02-17 | |||
| 4-KVJ-00 | 2024-05-11 | |||
| KR-714-L | 2025-05-31 | |||
| 85-ZJK-8 | 2025-07-26 | |||
| 55-SHX-7 | 2025-08-01 | |||
| 2-KPJ-04 | 2025-01-02 | |||
| 48-RZK-9 | 2022-08-08 | |||
| 2-KSN-46 | 2023-02-25 |