Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.330,-
Ja, 2025
2009
2025-06-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken HPS-18-X is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. Deze auto is 16 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 231 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2521 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 210 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.7 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.667 kg. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 367 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 463 pk |
| Brandstof | Alcohol |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1667 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2280 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,88 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,82 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-03-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-06-03 |
| APK vervaldatum | 2027-05-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
17 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 16 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
12 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken.
De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding.
vervangen van de autogordelsluiting.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1160 |
| Periode | 2009-07-01 - 2010-12-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 17 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 8 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 47% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 4 | 2 | € 15.161,- | |
| 2010 | 13 | 6 | € 53.990,- | € 3.163,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 52.415,- | € 6.553,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 52.415,- | € 6.553,- |
| 2011 | 2 | 1 | € 71.786,- | € 5.905,- |
| 2011 | 2 | 1 | € 71.786,- | € 5.905,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HKZ-68-P | 2026-04-21 | |||
| JHP-02-F | 2026-04-24 | |||
| ZK-642-H | 2026-05-21 | |||
| HVV-12-L | 2026-05-22 | |||
| N-377-BD | 2026-05-18 | |||
| XJ-955-L | 2026-05-13 | |||
| JGJ-92-V | 2026-05-12 | |||
| XJ-321-L | 2026-05-08 | |||
| XJ-890-L | 2026-05-04 | |||
| T-996-HB | 2026-05-01 | |||
| XN-125-P | 2026-04-30 | |||
| N-444-XV | 2026-04-24 | |||
| HZT-44-H | 2026-03-26 | |||
| H-610-FN | 2026-04-07 | |||
| Z-183-NN | 2026-03-28 | |||
| JDK-08-T | 2026-03-16 | |||
| RH-376-D | 2026-03-28 | |||
| TP-654-B | 2026-03-27 | |||
| S-122-ND | 2026-03-26 | |||
| P-184-GP | 2026-03-11 | |||
| 4-KKF-06 | 2026-03-21 | |||
| ZB-875-N | 2026-03-13 | |||
| TD-827-J | 2026-03-11 | |||
| 4-XJJ-45 | 2023-03-13 | |||
| GDK-23-R | 2024-08-22 | |||
| GBN-86-N | 2024-11-14 | |||
| X-177-TR | 2024-11-19 | |||
| S-424-FZ | 2023-01-17 | |||
| GNN-62-X | 2024-11-04 | |||
| HPN-18-G | 2025-10-07 |