Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 35.801
€ 4.686,-
Ja, 2025
2017
2026-05-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 2-serie Active Tourer met kenteken HPJ-21-S is afkomstig uit het bouwjaar 2017. In mei 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze BMW bedroeg € 35.801. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 136 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1499 cc motor met 3 cilinders. De topsnelheid van deze 2-serie Active Tourer bedraagt 205 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.1 l/100 km. Met een massa van 1.435 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 10 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 28-05-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 12.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1499 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1910 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-05-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-05-14 |
| APK vervaldatum | 2027-05-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW 2-serie Active Tourer stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 15.154 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 2-serie Active Tourer
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 jarenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
2 dagenHuidige eigenaar
10 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering.
Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en letsel veroorzaken aan de inzittenden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De airbag zal worden vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 15.154,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 97.004 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 45 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 884 |
| Periode | 2014-08-13 - 2019-01-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4447 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 21 |
| Aantal import auto's | 1028 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 21 |
| Import percentage | 23% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 226 | 45 | € 38.771,- | € 2.967,- |
| 2014 | 598 | 75 | € 34.981,- | € 2.580,- |
| 2014 | 599 | 76 | € 34.975,- | € 2.576,- |
| 2015 | 1371 | 391 | € 38.924,- | € 3.023,- |
| 2015 | 896 | 194 | € 35.615,- | € 2.666,- |
| 2015 | 896 | 194 | € 35.615,- | € 2.666,- |
| 2016 | 457 | 128 | € 36.164,- | € 2.987,- |
| 2016 | 1036 | 286 | € 39.408,- | € 3.447,- |
| 2016 | 456 | 127 | € 36.156,- | € 2.992,- |
| 2017 | 126 | 43 | € 37.825,- | € 3.446,- |
| 2017 | 1126 | 179 | € 40.060,- | € 4.223,- |
| 2017 | 126 | 43 | € 37.825,- | € 3.446,- |
| 2018 | 687 | 127 | € 40.805,- | € 4.224,- |
| 2018 | 41 | 15 | € 38.432,- | € 2.919,- |
| 2018 | 41 | 15 | € 38.432,- | € 2.919,- |
| 2019 | 1 | 0 | € 39.986,- | € 4.996,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 34.569,- | € 4.167,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JS-510-H | |||
| H-920-ZJ | |||
| 1-XSL-31 | |||
| PG-015-G | |||
| JH-108-L | |||
| L-979-XG | |||
| JG-179-D | |||
| JS-511-H | |||
| KS-156-R | |||
| JR-623-N | |||
| 6-XRD-69 | |||
| H-261-XD | |||
| GR-071-L | |||
| JV-717-F | |||
| HL-337-T | |||
| PB-370-F | |||
| PG-341-N | |||
| JTZ-57-S | |||
| PG-717-N | |||
| T-843-LJ | |||
| PL-157-H | |||
| H-470-HP | |||
| NX-823-P | |||
| GS-597-S | |||
| 4-XLL-16 | |||
| GNJ-93-J | |||
| PZ-273-J | |||
| K-246-PJ | |||
| KZ-755-H | |||
| NP-417-L |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JZ-423-T | 2026-05-19 | |||
| J-756-SV | 2026-05-22 | |||
| GX-336-P | 2026-05-14 | |||
| HG-280-L | 2026-05-16 | |||
| KT-285-B | 2026-05-15 | |||
| HJT-91-G | 2026-05-11 | |||
| GBJ-98-B | 2026-05-11 | |||
| HP-037-N | 2026-05-20 | |||
| ZN-822-X | 2026-05-05 | |||
| GH-460-G | 2026-05-14 | |||
| L-856-VG | 2026-04-30 | |||
| XS-007-S | 2026-04-30 | |||
| GL-954-L | 2026-04-30 | |||
| NJ-601-X | 2026-05-15 | |||
| HHZ-04-S | 2026-05-22 | |||
| ZB-542-Z | 2026-05-05 | |||
| GB-648-Z | 2026-05-11 | |||
| JH-779-G | 2026-05-14 | |||
| Z-864-JT | 2026-05-07 | |||
| R-414-HT | 2026-05-02 | |||
| 9-XXG-29 | 2026-05-05 | |||
| XH-553-V | 2026-04-30 | |||
| RV-955-G | 2026-05-22 | |||
| HS-601-V | 2026-05-22 | |||
| N-836-GD | 2026-05-22 | |||
| RF-895-T | 2026-05-21 | |||
| GL-706-R | 2026-05-17 | |||
| 9-ZPZ-58 | 2026-05-09 | |||
| PR-484-N | 2026-05-09 | |||
| HT-319-J | 2026-05-08 |