Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 117.130
€ 21.000,-
Ja, 2025
2024
2025-06-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW X3 Xdrive30i met kenteken HNS-91-X is op kenteken gezet in 2024. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze BMW bedroeg € 117.130. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze X3 Xdrive30i bedraagt 235 km/h. Met 1.885 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Sinds 348 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 798 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 70.750.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 245 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Brandstof | Benzine |
| CO₂-uitstoot | 192 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1885 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2550 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,86 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2024-08-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-06-11 |
| APK vervaldatum | 2028-08-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW X3 Xdrive30i stationwagen
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2024
€ 64.010 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 50.690 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
BMW X3 Xdrive30i
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 maandenEigenaar wijziging
10 maandenHuidige eigenaar
11 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De sjorrails in de bagageruimte zijn niet sterk genoeg bevestigd.
Bij hard remmen of een ongeval is er een kans dat bagage losraakt met mogelijk letsel van inzittenden tot gevolg.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De bevestiging wordt dan nabewerkt.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2024 | € 64.010,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2024 | 31.896 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2024 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 373 |
| Periode | 2021-11-08 - 2024-12-06 |
| Aantal geregistreerde auto's | 156 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 18 |
| Aantal import auto's | 68 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 18 |
| Import percentage | 44% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 16 | 9 | € 90.644,- | € 10.997,- |
| 2022 | 90 | 37 | € 89.730,- | € 13.672,- |
| 2023 | 2 | 1 | € 86.086,- | € 16.034,- |
| 2023 | 22 | 9 | € 96.002,- | € 16.341,- |
| 2023 | 2 | 1 | € 86.086,- | € 16.034,- |
| 2024 | 5 | 3 | € 110.452,- | € 15.761,- |
| 2024 | 28 | 13 | € 99.427,- | € 18.262,- |
| 2024 | 5 | 3 | € 110.452,- | € 15.761,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HZN-01-S | 2026-05-08 | |||
| S-309-PP | 2026-04-23 | |||
| T-227-GG | 2026-04-20 | |||
| X-381-RP | 2026-03-27 | |||
| HGK-44-N | 2025-04-02 | |||
| HJR-50-J | 2025-10-12 | |||
| HPT-04-R | 2025-09-27 | |||
| HGV-61-P | 2025-07-16 | |||
| HJT-73-S | 2025-11-13 | |||
| HDS-88-H | 2026-02-13 | |||
| S-619-FX | 2023-06-14 | |||
| X-602-ZJ | 2024-04-03 | |||
| Z-638-KR | 2024-08-30 | |||
| T-241-GG | 2024-04-16 | |||
| T-915-KV | 2025-11-11 | |||
| HDJ-22-N | 2026-02-21 | |||
| HXD-26-J | 2025-08-26 | |||
| S-116-XJ | 2023-06-28 | |||
| S-228-SR | 2023-08-07 | |||
| R-279-ZN | 2023-07-27 | |||
| R-475-VG | 2023-10-25 | |||
| S-859-XX | 2023-08-24 | |||
| S-296-XN | 2023-05-01 | |||
| T-716-BN | 2023-09-28 | |||
| JGB-71-D | 2025-09-23 | |||
| R-224-PJ | 2024-02-19 | |||
| R-252-XS | 2023-10-28 | |||
| R-226-PJ | 2023-08-07 | |||
| R-223-PJ | 2023-11-27 | |||
| R-151-RG | 2023-09-19 |