Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 43.074,-
Ja, 2025
2009
2025-09-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Jaguar XKR met kenteken HNK-06-D is op kenteken gezet in 2009. Deze auto is 16 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 510 pk. De cilinderinhoud bedraagt 5000 cm³ en de auto heeft 8 cilinders. Deze XKR haalt een maximale snelheid van 250 km/h. Met 1.824 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 245 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 18-12-2026.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5000 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 511 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1824 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2145 kg |
| Lengte | 4,78 m |
| Breedte | 1,91 m |
| Hoogte | 1,32 m |
| Wielbasis | 2,75 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-08-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-05-16 |
| APK vervaldatum | 2026-12-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Jaguar XKR coupe
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 34.969 |
|
Recent te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 52.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Jaguar XKR
Geïmporteerd naar Nederland
Na 15 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
14 dagenHuidige eigenaar
8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 34.969,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 133.182 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 752 |
| Periode | 2009-06-26 - 2013-05-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 55 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 31 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 56% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 7 | 4 | € 35.471,- | |
| 2010 | 24 | 13 | € 160.738,- | € 32.670,- |
| 2011 | 14 | 8 | € 162.957,- | € 34.405,- |
| 2012 | 6 | 3 | € 170.201,- | € 33.580,- |
| 2013 | 4 | 3 | € 182.314,- | € 44.673,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 08-TZZ-2 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 4-TVB-57 | 2026-04-10 | |||
| 18-ZVH-1 | 2022-04-02 | |||
| L-421-BD | 2023-02-27 | |||
| 6-ZPS-73 | 2025-01-29 | |||
| GG-557-L | 2020-07-27 | |||
| L-785-DX | 2025-06-28 | |||
| J-666-ZN | 2023-04-16 | |||
| G-847-KL | 2023-12-28 | |||
| N-279-GK | 2023-03-25 | |||
| 35-TNH-3 | 2020-06-16 | |||
| S-310-KH | 2023-05-19 | |||
| 1-TPT-43 | 2025-05-09 | |||
| KR-097-B | 2025-09-29 | |||
| HGP-83-N | 2025-11-24 | |||
| PT161R | 2021-02-22 |