Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 27.132
€ 907,-
Ja, 2026
2014
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai ix20 met kenteken HNH-02-V is op kenteken gezet in 2014. De nieuwwaarde van deze Hyundai bedroeg € 27.132. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 124 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1591 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Deze ix20 haalt een maximale snelheid van 178 km/h. Dankzij 1.269 kg ligt deze auto stevig op de weg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 30-01-2018. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 10.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1591 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1370 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1730 kg |
| Lengte | 4,10 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Eerste registratie | 2014-01-30 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 2018-01-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Hyundai ix20 MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 11.448 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Hyundai ix20
Huidige eigenaar
12 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 11.448,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 98.252 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1174 |
| Periode | 2010-10-26 - 2016-04-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4456 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 16 |
| Aantal import auto's | 1237 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 16 |
| Import percentage | 28% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 68 | 24 | € 21.711,- | € 3.528,- |
| 2011 | 1535 | 294 | € 22.520,- | € 4.248,- |
| 2012 | 1256 | 316 | € 23.383,- | € 4.590,- |
| 2013 | 631 | 217 | € 25.490,- | € 5.241,- |
| 2014 | 586 | 231 | € 26.392,- | € 4.241,- |
| 2015 | 378 | 154 | € 25.650,- | € 4.251,- |
| 2016 | 2 | 1 | € 27.490,- | € 5.565,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KFZ-88-X | |||
| GF-624-S | |||
| 9-XLV-00 | |||
| R-638-FX | |||
| H-863-ND | |||
| KHL-11-B | |||
| 2-KNZ-22 | |||
| 3-ZSF-66 | |||
| 05-XDR-8 | |||
| JSH-16-J | |||
| 29-XZH-3 | |||
| TG-354-J | |||
| 33-XGD-4 | |||
| 2-TTX-55 | |||
| 49-RTR-9 | |||
| 59-RKF-4 | |||
| 93-RGK-2 | |||
| 57-RTR-9 | |||
| 22-RHV-4 | |||
| 66-PBZ-6 | |||
| GF-742-S | |||
| 13-ZPJ-3 | |||
| 7-SPN-11 | |||
| JF-741-H | |||
| 3-SGL-10 | |||
| G-844-BP | |||
| 51-ZKF-6 | |||
| JJ-450-Z | |||
| 29-RTK-1 | |||
| 49-SZF-7 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| H-133-KG | 2026-05-19 | |||
| 63-SKX-6 | 2026-05-22 | |||
| 25-RKH-8 | 2026-05-20 | |||
| XG-291-J | 2026-05-21 | |||
| 41-XFS-8 | 2026-05-20 | |||
| 46-SPX-6 | 2026-05-24 | |||
| 3-ZKH-84 | 2026-05-13 | |||
| 77-RDX-6 | 2026-05-15 | |||
| TZ-465-D | 2026-05-15 | |||
| TB-537-R | 2026-05-13 | |||
| L-660-VS | 2026-05-12 | |||
| 54-RJH-9 | 2026-05-10 | |||
| 38-XBP-2 | 2026-05-09 | |||
| 58-ZVP-3 | 2026-05-08 | |||
| 08-ZHX-7 | 2026-05-08 | |||
| 28-RTK-1 | 2026-05-08 | |||
| 64-XLJ-4 | 2026-05-01 | |||
| 4-SGK-34 | 2026-04-30 | |||
| 62-SKX-6 | 2026-04-26 | |||
| JPV-94-P | 2026-04-25 | |||
| 94-SZZ-6 | 2026-04-25 | |||
| 62-ZHG-4 | 2026-04-21 | |||
| 48-PKN-8 | 2026-04-18 | |||
| 27-XDK-2 | 2026-04-18 | |||
| 8-TXV-69 | 2026-04-16 | |||
| 56-TGD-2 | 2026-04-16 | |||
| 64-RGX-5 | 2026-04-15 | |||
| 35-PJX-6 | 2026-04-10 | |||
| 65-SXF-6 | 2026-04-09 | |||
| 86-RVR-4 | 2026-04-07 |