Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 162.428
€ 17.459,-
Ja, 2025
2017
2025-07-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz E-Klasse met kenteken HND-44-V is op kenteken gezet in 2017. In juni 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 162.428 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 612 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 3982 cm³ en de auto heeft 8 cilinders. Deze E-Klasse haalt een maximale snelheid van 300 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.1 liter per 100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 1.950 kg. Sinds 298 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-06-2026. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 62.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 9 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3982 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 613 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1950 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2525 kg |
| Lengte | 4,99 m |
| Breedte | 1,91 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,94 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-04-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-06-20 |
| APK vervaldatum | 2026-06-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 4 verkoopprijzen en 3 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 4 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz E-Klasse sedan
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 63.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 69.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mercedes-Benz E-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
19 dagenHuidige eigenaar
10 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De mengverhouding van het drijfgas in de ontsteking van de rechter achtergordelspanner is onjuist samengesteld.
Bij een ongeval werkt de gordelspanner mogelijk niet goed.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de geleider met gordelspanner vervangen.
De olietoevoerleiding naar de uitlaatgasturbo kan poreus worden.
Olielekkage en het in contact komen van olie met hete onderdelen van de motor.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De olietoevoerleiding wordt dan vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 63.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 131.134 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 24 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 420 |
| Periode | 2017-02-28 - 2019-08-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 326 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Aantal import auto's | 165 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Import percentage | 51% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 198 | 101 | € 184.036,- | € 20.207,- |
| 2018 | 123 | 62 | € 187.292,- | € 22.386,- |
| 2019 | 5 | 2 | € 213.178,- | € 19.920,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| K-682-RS | 2026-05-15 | |||
| H-947-XH | 2026-05-13 | |||
| XS-339-G | 2026-05-12 | |||
| TZ-105-R | 2026-05-06 | |||
| NT-975-D | 2026-05-04 | |||
| ZF-287-K | 2026-04-29 | |||
| RL-837-X | 2026-04-18 | |||
| L-136-BX | 2026-04-14 | |||
| GSV-76-G | 2026-04-11 | |||
| N-801-VB | 2026-04-09 | |||
| P-355-LG | 2026-04-08 | |||
| X-475-HV | 2026-04-05 | |||
| T-282-KV | 2026-03-23 | |||
| J-253-FH | 2026-03-10 | |||
| NL-918-S | 2025-12-15 | |||
| HVX-90-Z | 2025-12-02 | |||
| H-026-XT | 2024-01-12 | |||
| K-196-LX | 2023-11-15 | |||
| R-968-XP | 2026-01-06 | |||
| L-020-TG | 2026-02-25 | |||
| PS-214-S | 2020-06-28 | |||
| L-925-PR | 2021-07-15 | |||
| ZG-330-T | 2024-05-10 | |||
| GTH-67-Z | 2025-03-05 | |||
| L-205-HH | 2023-08-28 | |||
| K-824-DF | 2021-08-05 | |||
| ZF-616-N | 2022-10-20 | |||
| R-692-SN | 2025-06-23 | |||
| H172NN | 2021-01-19 | |||
| XD-059-H | 2021-03-23 |