Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 31.349
€ 6.519,-
Nee
2016
2026-05-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan X-Trail met kenteken HN-263-G is op kenteken gezet in 2016. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Nissan was € 31.349. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 163 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1618 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.2 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.615 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 16 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 12.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1618 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1615 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2210 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,71 m |
| Wielbasis | 2,71 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-02-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-02-19 |
| APK vervaldatum | 2027-02-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 2 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 2 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Nissan X-Trail MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 12.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 15.736 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Nissan X-Trail
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
5 jarenHuidige eigenaar
17 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het motormanagementsysteem (ECM) bevat onjuiste software. Hierdoor wordt de bestuurder niet via een controlelampje geïnformeerd indien er een kortsluiting ontstaat in de achterste lambdasensor van de katalysator.
Indien de achterste lambdasensor en/of andere sensoren uitvallen is het voertuig meer milieubelastend dan toegestaan. Het voertuig voldoet dan niet meer aan de geldende emissiewetgeving.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt voor het maken van een afspraak verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De dealer zal het motormanagementsysteem (ECM) herprogrammeren.
De lak op de demperbuis van de achterklep gasdempers is onvoldoende bestand tegen roestvorming.
De demperbuis kan doorroesten waardoor het gas kan ontsnappen. Hierdoor kan de achterklep in geopende stand niet meer ondersteund worden en kan de achterklep onverwachts zakken. Ook is het mogelijk dat de demper loskomt van de carrosserie tijdens opening.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt voor het maken van een afspraak verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De dealer zal de gasdempers van de achterklep vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 12.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 147.637 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 45 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 781 |
| Periode | 2007-08-17 - 2019-08-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4493 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 50 |
| Aantal import auto's | 961 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 50 |
| Import percentage | 21% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 25 | 1 | € 10.149,- | |
| 2007 | 25 | 1 | € 10.149,- | |
| 2007 | 48 | 2 | € 11.057,- | |
| 2008 | 97 | 7 | € 45.695,- | € 10.740,- |
| 2008 | 66 | 2 | € 41.030,- | € 9.983,- |
| 2008 | 66 | 2 | € 41.030,- | € 9.983,- |
| 2009 | 33 | 1 | € 43.800,- | € 11.547,- |
| 2009 | 18 | 1 | € 41.178,- | € 11.603,- |
| 2009 | 18 | 1 | € 41.178,- | € 11.603,- |
| 2010 | 5 | 0 | € 44.166,- | € 13.177,- |
| 2010 | 5 | 0 | € 44.166,- | € 13.177,- |
| 2010 | 9 | 2 | € 45.965,- | € 10.329,- |
| 2015 | 402 | 83 | € 36.262,- | € 5.606,- |
| 2015 | 402 | 83 | € 36.262,- | € 5.606,- |
| 2016 | 1260 | 260 | € 36.321,- | € 6.084,- |
| 2016 | 1261 | 261 | € 36.322,- | € 6.079,- |
| 2017 | 1181 | 245 | € 37.672,- | € 7.037,- |
| 2017 | 1184 | 248 | € 37.670,- | € 7.024,- |
| 2018 | 1259 | 321 | € 39.566,- | € 7.329,- |
| 2018 | 1264 | 325 | € 39.563,- | € 7.316,- |
| 2019 | 268 | 40 | € 39.278,- | € 8.684,- |
| 2019 | 268 | 40 | € 39.278,- | € 8.684,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| RL-609-F | |||
| PN-037-R | |||
| JG-509-X | |||
| TD-504-Z | |||
| TX-529-F | |||
| JVK-33-N | |||
| NR-137-X | |||
| L-090-XX | |||
| KS-904-B | |||
| JF-895-N | |||
| 87-XZ-PZ | |||
| JJ-629-F | |||
| K-970-BL | |||
| PT-429-N | |||
| H-221-ZX | |||
| NS-086-S | |||
| KJ-827-L | |||
| JD-517-V | |||
| P-280-KG | |||
| JL-472-H | |||
| KB-040-H | |||
| HK-825-D | |||
| RT-261-V | |||
| HJ-480-J | |||
| P-422-TL | |||
| JJ-221-S | |||
| N-833-HD | |||
| PV-508-R | |||
| PS-261-S | |||
| ND-163-H |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HJ-641-T | 2026-05-16 | |||
| XD-563-D | 2026-05-15 | |||
| GLS-42-P | 2026-05-16 | |||
| L-741-NG | 2026-04-28 | |||
| JG-497-T | 2026-05-18 | |||
| ZL-427-G | 2026-04-26 | |||
| P-950-GT | 2026-04-25 | |||
| NB-680-R | 2026-04-25 | |||
| PD-442-X | 2026-04-23 | |||
| HV-932-P | 2026-04-17 | |||
| JV-755-N | 2026-04-29 | |||
| SK-103-H | 2026-04-19 | |||
| GX-111-J | 2026-05-20 | |||
| NB-691-R | 2026-05-18 | |||
| JH-142-Z | 2026-04-14 | |||
| XD-564-D | 2026-05-15 | |||
| HT-466-Z | 2026-05-17 | |||
| 94-ZN-XX | 2026-05-14 | |||
| PL-272-G | 2026-05-08 | |||
| SV-629-J | 2026-05-07 | |||
| HJ-512-J | 2026-05-06 | |||
| JG-464-P | 2026-05-01 | |||
| TN-413-S | 2026-05-02 | |||
| JD-278-Z | 2026-04-30 | |||
| SX-399-T | 2026-04-29 | |||
| SH-061-Z | 2026-04-29 | |||
| N-839-JX | 2026-04-29 | |||
| 51-XT-LF | 2026-05-05 | |||
| PX-354-G | 2026-04-06 | |||
| JDP-43-N | 2026-04-04 |