Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 35.499
€ 2.003,-
Ja, 2025
2021
2025-08-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Abarth 500 met kenteken HLT-30-B is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2021. Deze auto is 4 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Abarth was € 35.499. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 180 pk. De motor heeft een inhoud van 1368 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 225 km/h. Dankzij 1.120 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 268 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 29-08-2027. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 18.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 180 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 156 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1120 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1425 kg |
| Lengte | 3,66 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,30 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-06-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-08-30 |
| APK vervaldatum | 2027-08-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Abarth 500 hatchback
|
Nu te koop
25 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2021
€ 25.685 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 18.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Abarth 500
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 25.685,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 20.690 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 488 |
| Periode | 2015-05-12 - 2024-10-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 950 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 76 |
| Aantal import auto's | 486 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 76 |
| Import percentage | 51% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 58 | 25 | € 29.253,- | € 4.229,- |
| 2015 | 58 | 25 | € 29.253,- | € 4.229,- |
| 2016 | 173 | 85 | € 30.908,- | € 3.227,- |
| 2016 | 172 | 84 | € 30.900,- | € 3.234,- |
| 2017 | 128 | 67 | € 36.525,- | € 3.840,- |
| 2017 | 128 | 67 | € 36.525,- | € 3.840,- |
| 2018 | 143 | 72 | € 38.627,- | € 4.066,- |
| 2018 | 142 | 71 | € 38.613,- | € 4.089,- |
| 2019 | 158 | 82 | € 40.002,- | € 4.873,- |
| 2019 | 157 | 81 | € 40.008,- | € 4.904,- |
| 2020 | 150 | 73 | € 41.296,- | € 5.308,- |
| 2020 | 147 | 70 | € 41.241,- | € 5.371,- |
| 2021 | 85 | 45 | € 39.671,- | € 4.872,- |
| 2021 | 84 | 44 | € 39.689,- | € 4.852,- |
| 2022 | 2 | 1 | € 39.365,- | € 6.418,- |
| 2022 | 2 | 1 | € 39.365,- | € 6.418,- |
| 2022 | 38 | 26 | € 39.645,- | € 4.929,- |
| 2023 | 12 | 8 | € 42.760,- | € 8.224,- |
| 2023 | 12 | 8 | € 42.760,- | € 8.224,- |
| 2024 | 7 | 4 | € 45.886,- | € 11.838,- |
| 2024 | 8 | 5 | € 46.203,- | € 12.768,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XP-121-P | 2026-05-22 | |||
| JXZ-28-R | 2026-04-30 | |||
| G-702-VJ | 2026-05-20 | |||
| S-576-GK | 2026-05-15 | |||
| HXB-36-X | 2026-05-15 | |||
| L-038-PS | 2026-05-09 | |||
| R-253-NJ | 2026-05-07 | |||
| S-483-VP | 2026-04-18 | |||
| X-844-RR | 2026-04-29 | |||
| K-211-PK | 2026-04-11 | |||
| J-106-JD | 2026-04-22 | |||
| N-846-LR | 2026-04-20 | |||
| HRX-25-N | 2026-04-18 | |||
| P-593-VF | 2026-04-17 | |||
| ZB-016-G | 2026-04-14 | |||
| JNB-52-V | 2026-04-10 | |||
| GTX-51-N | 2026-04-10 | |||
| ZS-178-P | 2026-05-21 | |||
| T-519-PX | 2026-04-07 | |||
| P-709-VR | 2026-04-04 | |||
| N-954-DP | 2026-03-14 | |||
| JFF-12-Z | 2026-03-24 | |||
| R-157-SR | 2026-03-23 | |||
| G-688-KP | 2026-03-23 | |||
| N-510-LG | 2025-03-15 | |||
| ST-116-V | 2026-02-02 | |||
| T-092-BS | 2024-10-14 | |||
| N-147-ND | 2024-09-20 | |||
| H-331-KL | 2025-07-18 | |||
| H-518-ZB | 2022-09-22 |