Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 63.901
€ 14.897,-
Ja, 2025
2021
2025-08-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Alfa Romeo Giulia met kenteken HLP-67-L is afkomstig uit het bouwjaar 2021. In augustus 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Alfa Romeo bedroeg € 63.901. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 280 pk. Dit model beschikt over een 1995 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze Giulia bedraagt 240 km/h. Met een massa van 1.605 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 296 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 335 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 30.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 281 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 198 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Lengte | 4,65 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,82 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-04-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-08-02 |
| APK vervaldatum | 2027-04-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Alfa Romeo Giulia sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2021
€ 37.386 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 36.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Alfa Romeo Giulia
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De verbinding tussen het rempedaal en de rembekrachtiger is mogelijk onjuist.
Hierdoor kan de werking van het rempedaal verloren gaan en kan de auto alleen met behulp van de noodrem stoppen. Dit verhoogt het risico op een ongeval.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de verbinding tussen het rempedaal en de rembekrachtiger controleren en, indien nodig, herstellen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 37.386,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 78.531 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 493 |
| Periode | 2016-11-10 - 2025-12-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 960 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 109 |
| Aantal import auto's | 384 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 104 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 10 | 5 | € 57.982,- | € 5.390,- |
| 2017 | 291 | 97 | € 60.106,- | € 6.875,- |
| 2018 | 178 | 63 | € 61.358,- | € 7.685,- |
| 2019 | 102 | 44 | € 64.279,- | € 12.655,- |
| 2020 | 73 | 40 | € 70.301,- | € 10.255,- |
| 2021 | 6 | 3 | € 75.444,- | € 11.776,- |
| 2021 | 38 | 19 | € 74.821,- | € 13.147,- |
| 2021 | 6 | 3 | € 75.444,- | € 11.776,- |
| 2022 | 80 | 39 | € 71.301,- | € 13.734,- |
| 2023 | 117 | 55 | € 76.821,- | € 18.275,- |
| 2024 | 59 | 20 | € 80.507,- | € 20.677,- |
| 2025 | 12 | 2 | € 121.217,- | € 27.576,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KHK-01-X | |||
| KGL-12-R | |||
| HJJ-03-P | |||
| HNT-64-V | |||
| HRF-66-R | |||
| KHZ-88-K | |||
| S-235-NR | |||
| JLH-38-Z | |||
| KBK-90-Z | |||
| HHK-10-S | |||
| GPP-84-B | |||
| G-507-KS | |||
| HRV-71-V | |||
| JXG-30-P | |||
| HDX-54-P | |||
| JNB-15-G | |||
| KGL-01-R | |||
| X-620-JT | |||
| KHZ-89-J | |||
| JXH-57-R | |||
| T-327-KD | |||
| GVH-69-T | |||
| HZH-71-J | |||
| L-846-SN | |||
| J-750-FN | |||
| PN-895-S | |||
| KGK-29-F | |||
| HND-54-B | |||
| P-690-HF | |||
| SX-289-T |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HHR-07-F | 2026-05-21 | |||
| S-736-GL | 2026-05-17 | |||
| L-720-ZN | 2026-05-12 | |||
| J-656-GJ | 2026-05-14 | |||
| G-991-VT | 2026-05-11 | |||
| KFZ-61-T | 2026-05-08 | |||
| JXZ-76-N | 2026-05-03 | |||
| KBX-52-T | 2026-05-03 | |||
| N-308-NG | 2026-05-03 | |||
| RT-342-Z | 2026-05-01 | |||
| N-265-GS | 2026-04-28 | |||
| ST-885-G | 2026-04-25 | |||
| N-482-RH | 2026-04-20 | |||
| PK-864-H | 2026-04-20 | |||
| JHH-82-K | 2026-04-16 | |||
| PK-960-N | 2026-04-16 | |||
| HNB-73-V | 2026-03-23 | |||
| KBX-93-V | 2026-04-10 | |||
| L-051-HR | 2026-04-11 | |||
| JXB-53-N | 2026-04-06 | |||
| HKX-50-D | 2026-04-04 | |||
| JSB-59-T | 2026-04-01 | |||
| KBH-53-F | 2026-03-28 | |||
| HFL-33-S | 2026-03-27 | |||
| NJ-451-V | 2026-03-14 | |||
| PZ-361-F | 2026-03-14 | |||
| HZL-65-H | 2026-03-13 | |||
| SZ-295-T | 2026-03-10 | |||
| H-120-FP | 2020-10-13 | |||
| XX-572-L | 2022-11-26 |