Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 63.761
€ 3.610,-
Ja, 2025
2024
2025-04-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen T-Roc met kenteken HLF-26-T is afkomstig uit het bouwjaar 2024. Dit voertuig is in april 2025 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Volkswagen een catalogusprijs van € 63.761 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 150 pk. De motor heeft een inhoud van 1498 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Deze T-Roc haalt een maximale snelheid van 207 km/h. Dankzij 1.355 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-05-2028. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 40.250.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 146 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1355 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1850 kg |
| Lengte | 4,25 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,59 m |
| Tenaamstelling | 2025-04-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2024-05-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-04-16 |
| APK vervaldatum | 2028-05-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen T-Roc
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 maandenEigenaar wijziging
10 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maand| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2024 | € 33.690,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2024 | 25.607 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2024 | 139 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 317 |
| Periode | 2022-07-07 - 2026-04-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 12144 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2759 |
| Aantal import auto's | 4971 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2174 |
| Import percentage | 41% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 1321 | 694 | € 42.754,- | € 3.948,- |
| 2022 | 47 | 14 | € 40.379,- | € 5.081,- |
| 2022 | 49 | 16 | € 40.383,- | € 4.969,- |
| 2023 | 4 | 3 | € 43.826,- | € 1.896,- |
| 2023 | 4409 | 1805 | € 44.775,- | € 5.268,- |
| 2023 | 6 | 4 | € 44.683,- | € 2.388,- |
| 2023 | 390 | 80 | € 40.250,- | € 5.846,- |
| 2024 | 1 | 1 | € 50.632,- | € 3.387,- |
| 2024 | 2 | 1 | € 48.403,- | € 3.194,- |
| 2024 | 240 | 30 | € 42.991,- | € 7.618,- |
| 2024 | 4389 | 1662 | € 46.548,- | € 6.649,- |
| 2025 | 98 | 12 | € 43.579,- | € 8.501,- |
| 2025 | 1989 | 805 | € 47.312,- | € 7.270,- |
| 2025 | 2 | 1 | € 49.593,- | € 6.918,- |
| 2025 | 95 | 9 | € 43.419,- | € 8.645,- |
| 2026 | 37 | 5 | € 46.168,- | € 8.859,- |
| 2026 | 3 | 0 | € 45.154,- | € 9.303,- |
| 2026 | 3 | 0 | € 45.154,- | € 9.303,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| X-363-SP | |||
| JNK-47-D | |||
| HNP-17-H | |||
| HZN-13-V | |||
| JTG-81-Z | |||
| JBL-53-L | |||
| GTP-88-T | |||
| HFH-64-K | |||
| KHG-08-L | |||
| JRB-79-N | |||
| KGX-39-P | |||
| GPF-76-K | |||
| X-527-SR | |||
| HDT-72-T | |||
| GPS-12-J | |||
| GVN-23-N | |||
| Z-086-HK | |||
| GTJ-82-B | |||
| GZG-39-V | |||
| KHH-87-G | |||
| KGV-59-L | |||
| KGV-61-L | |||
| KHF-53-Z | |||
| KHS-30-G | |||
| KBT-63-L | |||
| KGD-87-N | |||
| KGB-60-B | |||
| KFK-12-S | |||
| HDJ-12-R | |||
| KFJ-17-F |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KBT-73-T | 2026-05-22 | |||
| KBR-62-G | 2026-05-22 | |||
| Z-272-ND | 2026-05-22 | |||
| KBG-84-D | 2026-05-22 | |||
| X-011-BZ | 2026-05-22 | |||
| GZZ-78-F | 2026-05-22 | |||
| GRT-50-X | 2026-05-21 | |||
| KFX-31-B | 2026-05-21 | |||
| KBN-61-H | 2026-05-21 | |||
| KJB-97-Z | 2026-05-21 | |||
| KHS-33-G | 2026-05-20 | |||
| KGG-86-B | 2026-05-20 | |||
| KGV-01-B | 2026-05-20 | |||
| JXT-61-F | 2026-05-20 | |||
| JTJ-07-T | 2026-05-20 | |||
| JJP-67-Z | 2026-05-20 | |||
| KFL-77-L | 2026-05-20 | |||
| JXX-50-R | 2026-05-19 | |||
| GZT-06-R | 2026-05-19 | |||
| HGS-38-R | 2026-05-19 | |||
| KDJ-50-G | 2026-05-19 | |||
| KBX-85-V | 2026-05-18 | |||
| S-544-LS | 2026-05-17 | |||
| KDH-90-G | 2026-05-16 | |||
| HNB-79-F | 2026-05-16 | |||
| X-899-SZ | 2026-05-16 | |||
| GLX-70-K | 2026-05-16 | |||
| GLL-50-S | 2026-05-16 | |||
| S-841-GX | 2026-05-16 | |||
| R-563-ZX | 2026-05-16 |