Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.178,-
Ja, 2015
2009
2025-02-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Clubman met kenteken HJ-675-P is op kenteken gezet in 2009. In november 2015 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 174 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.3 liter per 100 km. Dankzij 1.280 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 09-11-2015. Dit voertuig is al 472 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 06-01-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 3.300.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 174 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1690 kg |
| Lengte | 3,96 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2025-02-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-02-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-11-09 |
| APK vervaldatum | 2027-01-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
MINI Clubman stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 3.828 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.096 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Clubman
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
28 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 3.828,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 155.772 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 678 |
| Periode | 2007-08-20 - 2011-06-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 475 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 239 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 50% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 18 | 9 | € 48.327,- | € 6.343,- |
| 2007 | 81 | 41 | € 43.963,- | € 5.677,- |
| 2007 | 81 | 41 | € 43.963,- | € 5.677,- |
| 2008 | 113 | 57 | € 45.605,- | € 6.258,- |
| 2008 | 283 | 142 | € 39.169,- | € 4.924,- |
| 2008 | 283 | 142 | € 39.169,- | € 4.924,- |
| 2009 | 21 | 11 | € 45.475,- | € 4.312,- |
| 2009 | 89 | 45 | € 40.314,- | € 4.838,- |
| 2009 | 89 | 45 | € 40.314,- | € 4.838,- |
| 2010 | 4 | 2 | € 44.153,- | € 6.538,- |
| 2010 | 20 | 10 | € 38.233,- | € 4.942,- |
| 2010 | 20 | 10 | € 38.233,- | € 4.942,- |
| 2011 | 2 | 1 | € 43.382,- | € 316,- |
| 2011 | 2 | 1 | € 43.382,- | € 316,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| L-328-SV | 2026-05-01 | |||
| JN-498-H | 2026-05-08 | |||
| H-171-KN | 2026-05-07 | |||
| JD-537-J | 2026-04-09 | |||
| ZH-613-Z | 2026-05-09 | |||
| JG-001-P | 2026-05-10 | |||
| 8-XNG-38 | 2026-05-07 | |||
| P-166-DZ | 2026-05-02 | |||
| 27-ZVB-1 | 2026-04-02 | |||
| RD-670-B | 2026-04-20 | |||
| 9-XPX-71 | 2026-04-02 | |||
| 7-ZSN-13 | 2026-04-11 | |||
| 3-TKV-46 | 2026-05-14 | |||
| GP-438-V | 2026-04-16 | |||
| 5-ZLS-64 | 2026-03-26 | |||
| 04-ZVH-6 | 2026-03-12 | |||
| TH-922-L | 2025-09-11 | |||
| JR-642-H | 2023-10-27 | |||
| XT-018-V | 2026-01-19 | |||
| NV-667-R | 2022-04-09 | |||
| K-822-GV | 2025-02-10 | |||
| ZK-690-L | 2022-02-03 | |||
| NK-734-P | 2025-12-09 | |||
| PK522D | 2020-06-27 | |||
| 7-XFS-27 | 2021-09-26 | |||
| TJ-607-L | 2022-10-15 | |||
| KK-275-H | 2023-03-11 | |||
| RB-852-G | 2022-10-30 | |||
| G-600-BG | 2025-03-04 | |||
| KL-399-P | 2025-08-09 |