Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 55.566
€ 667,-
Nee
2025
2025-11-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze FORD Mustang Mach-e met kenteken HHG-85-B is afkomstig uit het bouwjaar 2025. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze FORD was € 55.566. Dankzij 100 kW accelereert deze auto soepel en snel. De topsnelheid van deze Mustang Mach-e bedraagt 180 km/h. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.160 kg. Dit voertuig is al 174 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 20-03-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 40.750.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 136 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 301 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Actieradius (elektrisch) | 600 km |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2213 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2605 kg |
| Lengte | 4,74 m |
| Breedte | 1,88 m |
| Hoogte | 1,63 m |
| Wielbasis | 2,98 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2025-03-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-03-20 |
| APK vervaldatum | 2027-03-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | ja |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
FORD Mustang Mach-e hatchback
|
Nu te koop
4 auto’s |
|
|
Recent te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 35.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
FORD Mustang Mach-e
Eigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
21 dagenHuidige eigenaar
5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De achteruitrijcamera kan door een softwarefout mogelijk uitvallen.
Als de camera tijdens het achteruitrijden uitvalt kan dit het risico op een ongeval vergroten.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De dealer kan de update op afstand (over-the-air) uitvoeren, of u kunt een afspraak maken bij de Ford-dealer om de software te laten bijwerken.
De elektronische portiervergrendeling kan bij onverwachte ontlading van de 12V-accu in gesloten stand blijven.
Hierdoor kunnen bestuurder en voorpassagier worden buitengesloten en kan een inzittende niet snel worden bevrijd, wat het risico op letsel vergroot in noodsituaties of bij hoge temperaturen.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal een update uitvoeren om het probleem te verhelpen.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2025 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 394 |
| Periode | 2024-01-12 - 2026-05-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 84 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 24 |
| Aantal import auto's | 5 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 8 | 4 | € 57.474,- | |
| 2021 | 951 | 34 | € 58.349,- | |
| 2022 | 285 | 29 | € 64.282,- | |
| 2023 | 227 | 10 | € 60.119,- | |
| 2024 | 62 | 3 | € 56.034,- | |
| 2024 | 167 | 23 | € 56.273,- | |
| 2024 | 64 | 5 | € 55.982,- | |
| 2025 | 2 | 0 | € 50.958,- | € 667,- |
| 2025 | 178 | 1 | € 53.280,- | € 667,- |
| 2025 | 7 | 0 | € 54.459,- | € 667,- |
| 2026 | 9 | 0 | € 57.244,- | € 687,- |
| 2026 | 18 | 0 | € 56.722,- | € 684,- |
| 2026 | 13 | 0 | € 56.857,- | € 687,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| Z-728-PV | 2026-05-09 | |||
| KBF-16-B | 2026-04-13 | |||
| KGP-61-H | 2026-05-15 | |||
| KGD-72-T | 2026-04-23 | |||
| Z-972-LK | 2026-04-18 | |||
| KFG-89-J | 2026-04-03 | |||
| HHL-91-D | 2025-09-06 | |||
| HTR-60-V | 2025-08-14 | |||
| X-847-NN | 2025-10-16 | |||
| Z-001-LL | 2025-12-05 | |||
| JGX-09-N | 2025-10-15 | |||
| HTV-24-B | 2025-08-04 | |||
| Z-982-LK | 2025-11-28 | |||
| HPH-39-N | 2025-05-16 | |||
| Z-988-LK | 2025-10-26 | |||
| HVD-48-F | 2025-08-10 | |||
| Z-998-LK | 2025-10-26 | |||
| Z-977-LK | 2025-11-22 | |||
| Z-989-LK | 2025-12-20 | |||
| Z-991-LK | 2024-05-14 | |||
| X-570-TS | 2025-09-29 | |||
| JDG-11-V | 2025-11-26 | |||
| X-264-SB | 2026-01-31 | |||
| Z-986-LK | 2025-09-18 |