Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 36.499
€ 7.407,-
Nee
2025
2026-05-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 2008 met kenteken HGX-95-B is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2025. De nieuwwaarde van deze Peugeot bedroeg € 36.499. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 1199 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Deze 2008 haalt een maximale snelheid van 183 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.263 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-03-2029. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 25.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (WLTP) | 5.7 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 129 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1263 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1710 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2025-03-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-03-20 |
| APK vervaldatum | 2029-03-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Peugeot 2008 MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2025
€ 25.850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 16.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 2008
Eigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
18 dagenHuidige eigenaar
23 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het waarschuwingslampje van de Rijstrookassistentie (Lane Keep Assist) gaat niet branden als de camera aan de voorkant is geblokkeerd. De bestuurder ontvangt geen melding dat de betreffende functie niet beschikbaar is.
Een verhoogde kans op een ongeval.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de carrosserieregelmodule (BCM) updaten.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2025 | € 25.850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2025 | 20.641 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2025 | 59 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 416 |
| Periode | 2019-11-30 - 2026-03-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 15116 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1084 |
| Aantal import auto's | 3012 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 824 |
| Import percentage | 20% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 52 | 23 | € 38.767,- | € 2.541,- |
| 2019 | 44 | 13 | € 35.173,- | € 2.474,- |
| 2019 | 43 | 12 | € 31.314,- | € 2.435,- |
| 2020 | 3307 | 1168 | € 37.770,- | € 3.162,- |
| 2020 | 4091 | 1071 | € 30.326,- | € 2.693,- |
| 2020 | 4111 | 1090 | € 30.450,- | € 2.684,- |
| 2021 | 4086 | 1620 | € 34.734,- | € 3.442,- |
| 2021 | 3597 | 716 | € 29.849,- | € 3.167,- |
| 2021 | 3614 | 732 | € 29.848,- | € 3.157,- |
| 2022 | 1 | 1 | € 29.986,- | € 1.168,- |
| 2022 | 2468 | 794 | € 36.973,- | € 4.128,- |
| 2022 | 1 | 0 | € 35.582,- | € 3.938,- |
| 2022 | 2886 | 363 | € 31.468,- | € 3.612,- |
| 2023 | 6 | 1 | € 36.239,- | € 5.430,- |
| 2023 | 5 | 0 | € 36.651,- | € 6.130,- |
| 2023 | 2012 | 371 | € 33.665,- | € 4.288,- |
| 2023 | 2476 | 974 | € 38.778,- | € 4.443,- |
| 2024 | 1909 | 353 | € 33.642,- | € 5.371,- |
| 2024 | 3279 | 1523 | € 38.872,- | € 4.576,- |
| 2024 | 1 | 0 | ||
| 2024 | 1893 | 337 | € 33.642,- | € 5.400,- |
| 2025 | 536 | 90 | € 35.934,- | € 6.769,- |
| 2025 | 118 | 74 | € 39.449,- | € 4.412,- |
| 2025 | 486 | 40 | € 35.943,- | € 7.045,- |
| 2026 | 4 | 0 | € 39.238,- | € 7.636,- |
| 2026 | 4 | 0 | € 39.238,- | € 7.636,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| HHL-87-Z | |||
| HGX-92-B | |||
| HHN-04-D | |||
| KDF-96-F | |||
| KGL-46-X | |||
| KDG-04-X | |||
| JZL-31-X | |||
| KBH-45-S | |||
| KDB-04-N | |||
| GGD-51-K | |||
| KFZ-97-X | |||
| KFV-77-S | |||
| JBN-27-L | |||
| JZL-23-X | |||
| HST-14-X | |||
| HFK-93-P | |||
| JNG-30-P | |||
| HBR-40-B | |||
| KGL-59-X | |||
| Z-710-GZ | |||
| X-677-PS | |||
| JXK-24-V | |||
| JTR-58-V | |||
| GBH-59-T | |||
| X-495-SF | |||
| GKL-86-T | |||
| X-491-RX | |||
| T-841-ZX | |||
| KHL-80-H | |||
| KBS-81-K |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HKK-10-H | 2026-05-21 | |||
| GHP-05-P | 2026-05-21 | |||
| JRG-19-J | 2026-05-16 | |||
| KFG-70-N | 2026-05-20 | |||
| KFG-71-N | 2026-05-20 | |||
| JDL-10-N | 2026-05-20 | |||
| Z-243-PP | 2026-05-19 | |||
| GSR-18-X | 2026-05-15 | |||
| HSN-37-T | 2026-05-08 | |||
| HZL-95-L | 2026-05-11 | |||
| HRH-18-N | 2026-05-07 | |||
| GKX-78-F | 2026-05-08 | |||
| GRN-28-S | 2026-05-21 | |||
| KDR-35-D | 2026-05-21 | |||
| KFS-74-H | 2026-05-02 | |||
| HGX-88-B | 2026-05-19 | |||
| Z-093-GS | 2026-05-19 | |||
| KFS-63-F | 2026-05-02 | |||
| N-619-VT | 2026-05-21 | |||
| JNV-17-K | 2026-05-13 | |||
| Z-999-GS | 2026-05-19 | |||
| KBL-48-X | 2026-04-28 | |||
| HGJ-70-R | 2026-04-28 | |||
| T-987-JD | 2026-05-16 | |||
| KBB-19-F | 2026-05-06 | |||
| T-738-KN | 2026-05-19 | |||
| KFS-99-G | 2026-05-06 | |||
| GLV-70-L | 2026-05-09 | |||
| GPZ-51-R | 2026-05-02 | |||
| GLL-34-V | 2026-05-02 |