Kenteken check HFX-63-K

Ford Focus Wagon 1.0 EcoBoost Hybrid 155pk

NL
HFX-63-K
Carscanner Score
7.8
7.8

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

17k tot 21k

Catalogusprijs

€ 39.597

BPM

€ 705,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Ja, 2025

Bouwjaar

2022

Tenaamstelling

03 apr 2025

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Ford Focus Wagon écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Import-check en eigenarenhistorie
Rapport HFX-63-K
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Import check

Specificaties

Merk & type
Ford Focus Wagon 1.0 EcoBoost Hybrid 155pk
Topsnelheid
209 km/u

Deze Ford Focus Wagon met kenteken HFX-63-K is op kenteken gezet in 2022. In april 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze Ford een catalogusprijs van € 39.597 inclusief BTW en BPM. Dit model beschikt over een 999 cc motor met 3 cilinders. Met 7 kW aan elektrisch vermogen biedt deze auto sterke prestaties. De topsnelheid van deze auto bedraagt 209 km/h. Met 1.413 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 542 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 01-04-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 20.250.

Aandrijflijn Hybride
Aantal cilinders 3
Cilinderinhoud 999 cm³
Vermogen 155 pk (114 kW)
Versnellingen 6
Transmissie Handgeschakeld
CO₂-uitstoot 124 g/km
Carrosserie Stationwagen
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 4
Lengte × breedte × hoogte 4,69 × 1,84 × 1,55 m
Wielbasis 2,70 m
Rijklaar gewicht 1.413 kg
Technische max. massa voertuig 1.970 kg
Tenaamstelling 03 apr 2025 ↓
Eerste registratie 21 nov 2022
Eerste toelating in Nederland 03 apr 2025 ↓
APK vervaldatum 01 apr 2027 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026 ↓
Gebruikt als taxi nee
Garantie
Geldige APK
Wettelijke garantie
Achterspoiler
Dakrails
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Extra set banden
Getint glas
Inklapbare buitenspiegels
Lichtmetalen velgen
Lichtmetalen velgen 18 inch
Verwarmde buitenspiegels
Winterbanden
Zomerbanden
Airconditioning
Automatische klimaatregeling
Elektrisch bedienbare ramen
Elektrisch bedienbare ramen rondom
Elektrisch bedienbare ramen voor
Sportstoelen
Stoffen bekleding
Stuurbekrachtiging
Bochtverlichting
LED koplampen
LED verlichting
Lichtsensor
Mistlampen
Android Auto
Apple CarPlay
Connected services
High Performance audiosysteem
Navigatiesysteem
Radio
Spraakbediening
Airbags
Airbags achter
Airbags voor
Alarmsysteem
Antiblokkeersysteem (ABS)
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersairbag
Botswaarschuwingssysteem
Cruise control
Dodehoekdetectie
Elektronisch stabiliteitsprogramma (ESP)
Hill hold functie
Parkeercamera
Parkeersensoren
Regensensor
Remassistentie
Rijstrookverlatingswaarschuwing
Startonderbreker
Tractiecontrole
Verkeersbordherkenning
Vermoeidheidsdetectie
6-versnellingsbak
Emissieklasse Euro 6d
Handgeschakeld
Oplaadmogelijkheid
RDW-leges
Sleutelloze toegang
Sportonderstel
Start/stop systeem

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Ford van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 21.250

Bij een handelaar

€ 20.250

Bij een particulier

€ 19.250

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 17.250

Particuliere verkoop

€ 19.250

Verwachte statijd

44 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 449 per maand
PER MAAND
Afschrijving € 168
Verzekering (WA) € 103
Onderhoud & reparatie € 94
Groningen € 70/mnd
Fryslân € 69/mnd
Drenthe € 69/mnd
Overijssel goedkoopst € 66/mnd
Flevoland € 67/mnd
Gelderland € 70/mnd
Utrecht € 67/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 66/mnd
Zuid-Holland duurst € 72/mnd
Zeeland € 67/mnd
Noord-Brabant € 67/mnd
Limburg € 68/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Banden € 18

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 14 dagen
Bron 2 bronnen
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
16 mrt 2025 Prijsverlaging −€ x.xxx
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 16 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

1 recente eigenaren

  • 21 nov 2022

    Eerste registratie

    Ford Focus Wagon

  • 03 apr 2025

    Geïmporteerd naar Nederland

    Na 2 jaren
  • 21 nov 2022

    Eigenaar wijziging

    2 jaren
  • 03 apr 2025

    Huidige eigenaar

    1 jaar en 5 maanden
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Import check

BPM controle

Xxxxxxx

Bruto BPM

€ 705

Afschrijvingsmethode BPM

Xxxxxxx

Vaststeldatum BPM

xx xxx xxxx

Bekijk de volledige import check
  • BPM controle op schade-import
  • Afschrijvingsmethode en vaststeldatum BPM
  • Onderhoudshistorie, ook uit het buitenland
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

2025
2026
APK geldig tot
1 april 2027
Keuringen
2 keuringen
1 apr 2026
Goedgekeurd

APK Keuring 2026

Goedgekeurd
1 apr 2025
Goedgekeurd

APK Keuring 2025

om 09:57
Goedgekeurd

Terugroepacties

!
Terugroepacties
1 actie · verholpen
21 mei 2026
Verholpen
Deze terugroepactie is verholpen.
Omschrijving van het defect
De regeleenheid functioneert mogelijk niet goed waardoor het eCall-systeem niet goed werkt.
Mogelijk gevaar
Als het eCall-systeem niet goed werkt wanneer er een ongeval plaatsvindt, dan kunnen mogelijk de hulpdiensten niet ingeschakeld worden en de locatie van het voertuig niet worden doorgegeven.
Herstelactie
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de software updaten.

Veelgestelde vragen

Ja, deze Ford Focus Wagon is een importauto: voor het eerst toegelaten op 21 november 2022 en op 3 april 2025 in Nederland geregistreerd.
Voor deze Ford Focus Wagon registreert de RDW één tenaamstelling sinds de eerste Nederlandse registratie. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
De geschatte dagwaarde van HFX-63-K is op dit moment circa € 20.250. Dit is een indicatie op basis van marktdata, geen taxatie.
De APK van HFX-63-K is geldig tot 1 april 2027, nog 6 maanden.
Bij de RDW bekend voor HFX-63-K: 1 terugroepactie, volgens de RDW allemaal afgehandeld.
De laatst bekende kilometerstand van HFX-63-K komt uit een advertentie van 19 maart 2025 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
De laatste tenaamstelling van HFX-63-K dateert van 3 april 2025, inmiddels 1 jaar en 6 maanden geleden.
De nieuwprijs van HFX-63-K was volgens de RDW € 39.597, inclusief btw en BPM.

Algemene informatie

Model Ford Focus Wagon stationwagen
Recente marktcijfers bouwjaar 2022
€
Gem. recente vraagprijs € 19.400,-
KM
Gem. recente kilometerstand 89.197 km
#
Recent aangeboden 15 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 477 · ± 1 jaar
Productieperiode 2 jul 2020 – 11 apr 2024
Geregistreerde auto's in NL 1.621 waarvan 52 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 478 van 1.621 · 29% waarvan 52 in de laatste 12 maanden

Historie

Ford Focus Wagon stationwagen
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2020 464 registraties · 161 import 464 161 € 34.423,- € 1.970,- Gem. nieuwprijs € 34.423,- · Gem. BPM € 1.970,-
2021 746 registraties · 210 import 746 210 € 35.491,- € 2.594,- Gem. nieuwprijs € 35.491,- · Gem. BPM € 2.594,-
2022 deze auto 255 registraties · 72 import 255 72 € 37.317,- € 3.090,- Gem. nieuwprijs € 37.317,- · Gem. BPM € 3.090,-
2023 151 registraties · 35 import 151 35 € 41.405,- € 3.841,- Gem. nieuwprijs € 41.405,- · Gem. BPM € 3.841,-
2024 5 registraties · 0 import 5 0 € 42.861,- € 5.093,- Gem. nieuwprijs € 42.861,- · Gem. BPM € 5.093,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
X-773-GS 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KLL-37-F 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GSG-67-L 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KXP-01-N 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-376-PV 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-821-RL 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-980-TP 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KJL-04-S 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
R-262-TS 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-129-BV 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GKN-14-X 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-297-GF 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-227-XH 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KHK-21-H 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-509-LS 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-942-HB 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-797-LJ 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-466-GR 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-223-HR 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-774-GS 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-224-XH 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GFH-49-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
R-187-BP 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-839-NH 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JTZ-33-K 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-306-KR 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KKZ-25-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KKB-06-F 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KHN-84-G 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-221-NG 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
KKZ-24-D 2026-09-22 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
P-083-XR 2026-08-28 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KLL-66-G 2026-09-24 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GLV-63-J 2026-09-24 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GNV-78-F 2026-09-18 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
K-876-GN 2026-09-17 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
K-849-DR 2026-09-17 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KDL-36-L 2026-09-16 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
P-456-ZR 2026-09-16 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-701-DH 2026-09-24 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
N-257-JN 2026-09-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-562-JV 2026-09-24 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
K-862-HT 2026-09-24 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JVH-48-N 2026-09-10 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-173-FL 2026-09-09 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
K-154-JL 2026-09-08 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KTP-67-D 2026-09-02 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-271-FL 2026-09-01 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
K-258-VH 2026-08-31 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
K-015-KN 2026-09-01 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
N-696-JV 2026-08-31 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
P-575-HN 2026-08-31 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JVH-89-B 2026-08-28 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GPD-23-X 2026-08-28 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-035-PL 2026-08-30 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KBG-10-P 2026-09-10 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
J-588-XT 2026-09-17 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
R-364-FX 2026-09-10 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
N-601-KH 2026-09-10 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
N-736-DZ 2026-09-10 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van HFX-63-K delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X