Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 39.208
€ 1.441,-
Ja, 2025
2020
2025-03-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz A-Klasse met kenteken HFV-43-S is afkomstig uit het bouwjaar 2020. Dit voertuig is in maart 2025 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz bedroeg € 39.208. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 136 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1332 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 215 km/h. Met 1.365 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 450 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 01-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 22.250.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1332 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 137 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1365 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1960 kg |
| Lengte | 4,46 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Tenaamstelling | 2025-03-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-10-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-03-01 |
| APK vervaldatum | 2027-01-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz A-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 24.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 93.060 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 128 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 446 |
| Periode | 2018-09-27 - 2023-07-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6921 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 72 |
| Aantal import auto's | 1290 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 72 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 28 | 14 | € 38.562,- | € 3.296,- |
| 2018 | 155 | 66 | € 40.893,- | € 3.225,- |
| 2018 | 27 | 13 | € 38.569,- | € 3.327,- |
| 2019 | 2302 | 545 | € 39.820,- | € 4.355,- |
| 2019 | 295 | 118 | € 38.594,- | € 3.740,- |
| 2019 | 295 | 118 | € 38.594,- | € 3.740,- |
| 2020 | 2220 | 369 | € 40.893,- | € 4.402,- |
| 2020 | 85 | 38 | € 39.002,- | € 3.063,- |
| 2020 | 85 | 38 | € 39.002,- | € 3.063,- |
| 2021 | 118 | 19 | € 36.647,- | € 4.608,- |
| 2021 | 118 | 19 | € 36.647,- | € 4.608,- |
| 2021 | 1131 | 208 | € 41.855,- | € 4.624,- |
| 2022 | 195 | 16 | € 36.528,- | € 5.257,- |
| 2022 | 1005 | 96 | € 42.470,- | € 5.618,- |
| 2022 | 195 | 16 | € 36.528,- | € 5.257,- |
| 2023 | 2 | 1 | € 41.038,- | € 6.025,- |
| 2023 | 109 | 6 | € 46.162,- | € 6.359,- |
| 2023 | 2 | 1 | € 41.038,- | € 6.025,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| J-276-PL | |||
| Z-323-LB | |||
| KJK-36-T | |||
| P-377-JJ | |||
| P-040-BZ | |||
| J-960-SF | |||
| J-553-GB | |||
| J-395-VB | |||
| H-247-PZ | |||
| H-063-RV | |||
| H-982-PS | |||
| J-944-VJ | |||
| K-737-GD | |||
| H-788-PK | |||
| J-069-ZR | |||
| H-208-PZ | |||
| H-564-PV | |||
| H-538-RJ | |||
| H-837-DD | |||
| J-649-JP | |||
| J-401-PH | |||
| J-219-DB | |||
| H-121-BJ | |||
| J-199-LH | |||
| H-260-DR | |||
| J-857-SG | |||
| J-357-PH | |||
| J-253-FT | |||
| J-386-SK | |||
| H-646-PV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| K-798-SB | 2026-05-22 | |||
| G-441-PG | 2026-05-22 | |||
| ZL-184-H | 2026-05-22 | |||
| GKG-29-Z | 2026-05-22 | |||
| P-381-SF | 2026-05-22 | |||
| H-737-VT | 2026-05-21 | |||
| J-854-PX | 2026-05-21 | |||
| N-015-HS | 2026-05-21 | |||
| H-604-ZG | 2026-05-20 | |||
| JRP-21-K | 2026-05-20 | |||
| K-108-TK | 2026-05-20 | |||
| K-084-RT | 2026-05-20 | |||
| G-184-KP | 2026-05-20 | |||
| P-623-LJ | 2026-05-20 | |||
| H-903-ZN | 2026-05-19 | |||
| L-491-DV | 2026-05-19 | |||
| L-153-HB | 2026-05-19 | |||
| N-055-KT | 2026-05-19 | |||
| JTX-72-J | 2026-05-19 | |||
| Z-637-JG | 2026-05-18 | |||
| K-608-TB | 2026-05-18 | |||
| N-357-JK | 2026-05-17 | |||
| N-684-RB | 2026-05-17 | |||
| ZL-677-V | 2026-05-17 | |||
| N-610-XJ | 2026-05-17 | |||
| XX-663-P | 2026-05-17 | |||
| P-771-XJ | 2026-05-16 | |||
| H-742-JV | 2026-05-15 | |||
| J-969-VX | 2026-05-15 | |||
| H-712-NH | 2026-05-15 |