Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 7.009,-
Ja, 2015
2001
2016-10-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota MR2 met kenteken HF-711-D is op kenteken gezet in 2001. In oktober 2015 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1794 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.4 l/100 km. Dankzij 1.050 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2016 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 346 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1794 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1090 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1225 kg |
| Lengte | 3,89 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,25 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2016-10-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-04-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-10-08 |
| APK vervaldatum | 2027-05-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota MR2 cabriolet
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 5.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 11.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota MR2
Geïmporteerd naar Nederland
Na 14 jarenHuidige eigenaar
9 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 5.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 191.315 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1488 |
| Periode | 2000-01-01 - 2006-04-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1044 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Aantal import auto's | 342 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 436 | 129 | € 31.018,- | € 7.377,- |
| 2000 | 436 | 129 | € 31.018,- | € 7.377,- |
| 2001 | 242 | 89 | € 7.221,- | |
| 2001 | 242 | 89 | € 7.221,- | |
| 2002 | 123 | 34 | € 7.137,- | |
| 2002 | 123 | 34 | € 7.137,- | |
| 2003 | 108 | 38 | € 7.911,- | |
| 2003 | 108 | 38 | € 7.911,- | |
| 2004 | 64 | 24 | € 8.074,- | |
| 2004 | 64 | 24 | € 8.074,- | |
| 2005 | 66 | 25 | € 34.817,- | € 7.748,- |
| 2005 | 66 | 25 | € 34.817,- | € 7.748,- |
| 2006 | 5 | 3 | € 35.590,- | € 6.182,- |
| 2006 | 5 | 3 | € 35.590,- | € 6.182,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-FV-LL | 2026-05-21 | |||
| K-498-SV | 2026-04-17 | |||
| 2-ZLH-22 | 2026-05-22 | |||
| 53-GB-JH | 2026-05-20 | |||
| 94-GZ-FF | 2026-04-12 | |||
| 65-GZ-KL | 2026-04-30 | |||
| 34-LV-LL | 2026-04-10 | |||
| 62-LP-FH | 2026-04-16 | |||
| KD-530-F | 2026-03-23 | |||
| 39-XB-HR | 2026-04-15 | |||
| 50-HJ-PH | 2026-03-23 | |||
| 91-GH-NJ | 2026-03-23 | |||
| JZ-278-T | 2025-06-13 | |||
| 04-GBN-6 | 2024-08-26 | |||
| 76-PX-JZ | 2025-05-12 | |||
| 53-XZ-FL | 2025-11-04 | |||
| 97-HK-GP | 2022-06-14 | |||
| 91-RJ-GJ | 2023-01-14 | |||
| 4-XXF-57 | 2023-04-15 | |||
| 06-JN-BH | 2024-03-15 | |||
| 27-FV-TF | 2024-03-30 | |||
| JP-391-P | 2021-11-19 | |||
| 96-FJ-RH | 2025-03-15 | |||
| 11-FN-ZK | 2025-10-18 | |||
| 8-TSG-85 | 2025-06-25 | |||
| 26-GR-HT | 2023-05-15 | |||
| 25-FP-KN | 2022-08-27 | |||
| 64-HF-LZ | 2024-01-06 | |||
| 10-FJ-RJ | 2023-04-29 | |||
| 95-FS-ZK | 2025-07-24 |