Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.251,-
Ja, 2025
2005
2025-12-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V50 met kenteken HDN-18-B is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 220 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2521 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 240 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.8 l/100 km. Met 1.489 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-12-2026. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 9.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 221 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 8.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1489 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2000 kg |
| Lengte | 4,51 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-02-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-04-16 |
| APK vervaldatum | 2026-12-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 2 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 2 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volvo V50 stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 3.524 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.143 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V50
Geïmporteerd naar Nederland
Na 20 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
6 dagenHuidige eigenaar
5 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 3.524,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 268.694 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 911 |
| Periode | 2004-03-16 - 2007-06-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 472 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 136 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 29% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 189 | 74 | € 48.498,- | € 10.197,- |
| 2004 | 204 | 64 | € 42.515,- | € 9.640,- |
| 2004 | 203 | 63 | € 42.515,- | € 9.643,- |
| 2005 | 156 | 56 | € 49.628,- | € 10.716,- |
| 2005 | 163 | 46 | € 43.900,- | € 10.006,- |
| 2005 | 163 | 46 | € 43.900,- | € 10.006,- |
| 2006 | 86 | 30 | € 51.639,- | € 11.067,- |
| 2006 | 81 | 19 | € 45.970,- | € 9.931,- |
| 2006 | 81 | 19 | € 45.970,- | € 9.931,- |
| 2007 | 39 | 17 | € 52.313,- | € 9.628,- |
| 2007 | 24 | 7 | € 46.758,- | € 10.163,- |
| 2007 | 24 | 7 | € 46.758,- | € 10.163,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 3.640,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 78-RH-KV | 2026-05-19 | |||
| ZN-940-H | 2026-05-13 | |||
| G-722-VJ | 2026-05-02 | |||
| 03-HGZ-1 | 2026-05-06 | |||
| 73-SJ-TN | 2026-05-07 | |||
| 10-PB-BB | 2026-04-24 | |||
| J-553-TF | 2026-04-20 | |||
| 41-PX-ZP | 2026-04-23 | |||
| TL-268-L | 2026-04-19 | |||
| K-892-XP | 2026-04-20 | |||
| GB-308-P | 2026-04-15 | |||
| 08-PT-LZ | 2026-04-11 | |||
| 46-PS-XS | 2026-04-15 | |||
| 81-PK-LG | 2026-04-01 | |||
| L-922-XF | 2026-03-24 | |||
| 96-SZ-BZ | 2026-03-21 | |||
| XP-924-G | 2026-03-14 | |||
| 58-PR-SV | 2023-11-28 | |||
| JK-719-G | 2021-10-01 | |||
| JGZ-17-K | 2026-01-23 | |||
| 07-RB-PH | 2026-03-09 | |||
| S-345-RX | 2023-08-04 | |||
| L-300-FZ | 2021-06-01 | |||
| L-958-GB | 2021-10-08 | |||
| X-239-VH | 2024-07-04 | |||
| GVJ-01-N | 2025-10-14 | |||
| K-523-SH | 2023-03-27 | |||
| 17-RD-LX | 2025-02-24 | |||
| J-158-SJ | 2021-12-07 | |||
| K-588-FZ | 2021-05-20 |