Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.916,-
Ja, 2015
2004
2015-10-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken HD-800-Z is op kenteken gezet in 2004. Deze auto is 11 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 180 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1984 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.4 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.690 kg. Deze auto werd op 07-10-2015 voor het eerst geregistreerd. Sinds 3887 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-10-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 180 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1690 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2015-10-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-01-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-10-07 |
| APK vervaldatum | 2026-10-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 4.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 jarenHuidige eigenaar
10 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 4.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 255.469 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1207 |
| Periode | 2000-10-27 - 2008-03-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 330 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 45 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 12 | 6 | € 7.128,- | |
| 2000 | 12 | 6 | € 7.128,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 11.742,- | |
| 2001 | 4 | 2 | € 9.367,- | |
| 2001 | 9 | 5 | € 10.932,- | |
| 2001 | 9 | 5 | € 10.932,- | |
| 2002 | 15 | 8 | € 11.001,- | |
| 2002 | 16 | 8 | € 8.558,- | |
| 2002 | 16 | 8 | € 8.558,- | |
| 2003 | 8 | 4 | € 40.730,- | € 8.316,- |
| 2003 | 12 | 6 | € 10.652,- | |
| 2003 | 12 | 6 | € 10.652,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 10.324,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 10.324,- | |
| 2004 | 14 | 7 | € 11.247,- | |
| 2005 | 21 | 10 | € 53.879,- | € 11.750,- |
| 2005 | 34 | 13 | € 54.625,- | € 11.822,- |
| 2005 | 21 | 10 | € 53.879,- | € 11.750,- |
| 2006 | 101 | 4 | € 48.476,- | € 11.950,- |
| 2006 | 131 | 8 | € 52.087,- | € 12.790,- |
| 2006 | 100 | 3 | € 48.476,- | € 11.963,- |
| 2007 | 59 | 2 | € 48.964,- | € 12.400,- |
| 2007 | 117 | 2 | € 51.784,- | € 13.324,- |
| 2007 | 60 | 2 | € 48.953,- | € 12.399,- |
| 2008 | 3 | 0 | € 49.025,- | € 12.456,- |
| 2008 | 5 | 0 | € 49.934,- | € 13.101,- |
| 2008 | 3 | 0 | € 49.025,- | € 12.456,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 02-ZD-JR | 2026-04-13 | |||
| 89-TT-KF | 2026-04-29 | |||
| XD-549-H | 2026-04-06 | |||
| 42-TZ-VH | 2026-04-20 | |||
| 32-SR-BR | 2026-03-30 | |||
| HSN-62-F | 2026-04-16 | |||
| 77-XB-KF | 2026-04-02 | |||
| 46-SJ-NF | 2024-08-07 | |||
| 17-TJ-GR | 2025-05-26 | |||
| 92-HZK-7 | 2023-07-06 | |||
| 63-SJ-PG | 2026-02-19 | |||
| 65-TH-HF | 2025-07-12 | |||
| 35-KBD-7 | 2024-02-12 | |||
| 79-SK-KF | 2025-05-25 | |||
| 66-TZ-LG | 2021-11-30 | |||
| 29-SL-PP | 2022-03-26 | |||
| JT-968-S | 2025-02-01 | |||
| 11-XK-TB | 2024-08-22 | |||
| 34-TK-GF | 2025-07-26 | |||
| 86-TB-LB | 2026-01-02 | |||
| 72-SX-XJ | 2024-12-31 | |||
| 42-SR-VJ | 2025-03-29 | |||
| 94-SK-HT | 2025-05-24 | |||
| 01-HVT-5 | 2020-07-10 | |||
| 90-SK-PD | 2022-09-27 | |||
| 61-TV-GB | 2022-09-09 | |||
| 78-SX-ZN | 2024-05-22 | |||
| 48-SJ-NF | 2026-01-05 | |||
| 79-TH-BH | 2023-06-28 | |||
| 89-SJ-XF | 2022-08-27 |