Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 33.190
Nee
2025
2026-05-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat 500e met kenteken HBH-49-D is afkomstig uit het bouwjaar 2025. Destijds had deze Fiat een catalogusprijs van € 33.190 inclusief BTW en BPM. Dankzij 43 kW accelereert deze auto soepel en snel. Dit model haalt een maximale snelheid van 150 km/h. Dankzij 1.365 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 08-01-2029. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 21.750.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 1 |
| Vermogen continue (elektrisch) | 59 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 118 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Actieradius (elektrisch) | 331 km |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1365 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1690 kg |
| Lengte | 3,63 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,53 m |
| Wielbasis | 2,32 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2025-01-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-01-08 |
| APK vervaldatum | 2029-01-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Fiat 500e hatchback
|
Nu te koop
21 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2025
€ 28.386 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 30.254 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat 500e
Eigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
2 dagenHuidige eigenaar
12 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2025 | € 28.386,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2025 | 515 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2025 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 219 |
| Periode | 2024-05-22 - 2026-05-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 207 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 94 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 557 | 77 | € 32.653,- | |
| 2021 | 1833 | 767 | € 31.851,- | |
| 2022 | 3929 | 1448 | € 34.387,- | |
| 2023 | 1525 | 361 | € 34.950,- | € 687,- |
| 2024 | 201 | 13 | € 35.196,- | |
| 2024 | 68 | 0 | € 33.498,- | |
| 2025 | 78 | 0 | € 34.726,- | € 667,- |
| 2025 | 119 | 2 | € 36.455,- | € 665,- |
| 2026 | 26 | 1 | € 32.928,- | € 686,- |
| 2026 | 20 | 0 | € 38.537,- | € 687,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GBN-95-L | 2026-05-01 | |||
| HGF-78-G | 2026-05-03 | |||
| KGX-30-S | 2026-05-20 | |||
| JVS-38-V | 2026-05-18 | |||
| KGX-27-S | 2026-05-12 | |||
| GVH-51-T | 2026-05-10 | |||
| GFN-83-Z | 2026-05-05 | |||
| JVS-37-V | 2026-05-05 | |||
| JVJ-02-G | 2026-04-11 | |||
| GVH-50-T | 2026-04-18 | |||
| HGX-77-D | 2026-04-23 | |||
| HVK-10-D | 2026-04-07 | |||
| JVS-36-V | 2026-04-28 | |||
| JLJ-24-L | 2026-04-22 | |||
| HGX-70-D | 2026-04-04 | |||
| JVV-14-N | 2026-04-21 | |||
| JKR-15-X | 2026-04-13 | |||
| GFJ-65-L | 2026-04-06 | |||
| HRS-86-N | 2026-04-05 | |||
| GFN-84-Z | 2026-04-01 | |||
| GGZ-24-J | 2026-03-20 | |||
| GXD-48-K | 2026-04-01 | |||
| HDS-18-J | 2026-03-14 | |||
| HKF-02-D | 2026-03-17 | |||
| GSP-26-S | 2026-03-25 | |||
| JHJ-85-G | 2026-03-21 | |||
| HPR-08-F | 2026-03-18 | |||
| JVV-15-N | 2026-03-12 | |||
| JJF-91-Z | 2026-03-11 | |||
| JBF-76-T | 2026-03-10 |