Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 44.665
€ 4.319,-
Ja, 2021
2015
2023-10-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Cooper met kenteken H-879-PS is op kenteken gezet in 2015. Deze auto is 6 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze MINI was € 44.665. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 231 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze Cooper bedraagt 246 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.280 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 946 dagen in bezit. De APK is geldig tot 02-04-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 15.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 232 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1685 kg |
| Lengte | 3,87 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2023-10-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-12-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-04-02 |
| APK vervaldatum | 2027-04-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 4 verkoopprijzen en 3 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 4 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
MINI Cooper hatchback
|
Nu te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 17.990 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 22.700 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Cooper
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenHuidige eigenaar
2 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 17.990,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 136.015 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 737 |
| Periode | 2015-08-03 - 2017-12-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 84 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 32 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 318 | 128 | € 49.799,- | € 4.253,- |
| 2015 | 25 | 11 | € 49.451,- | € 4.904,- |
| 2015 | 25 | 11 | € 49.451,- | € 4.904,- |
| 2016 | 213 | 76 | € 50.272,- | € 4.647,- |
| 2016 | 29 | 9 | € 48.874,- | € 6.589,- |
| 2016 | 29 | 9 | € 48.874,- | € 6.589,- |
| 2017 | 179 | 55 | € 51.655,- | € 5.451,- |
| 2017 | 30 | 12 | € 50.080,- | € 6.062,- |
| 2017 | 29 | 11 | € 50.244,- | € 6.194,- |
| 2018 | 17 | 6 | € 51.454,- | € 5.043,- |
| 2019 | 4 | 1 | € 53.752,- | € 5.388,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HH-433-X | 2026-05-11 | |||
| HLV-70-Z | 2026-05-21 | |||
| P-822-FX | 2026-05-19 | |||
| HB-010-F | 2026-05-11 | |||
| HX-653-G | 2026-05-02 | |||
| GT-644-S | 2026-04-21 | |||
| P-594-TB | 2026-04-22 | |||
| J-674-LZ | 2026-04-14 | |||
| JSX-81-B | 2026-05-03 | |||
| TH-604-Z | 2026-04-25 | |||
| JG-683-B | 2026-03-23 | |||
| G-310-RN | 2026-03-22 | |||
| TJ-874-B | 2026-04-06 | |||
| NT-149-B | 2026-04-02 | |||
| JZV-88-B | 2026-03-30 | |||
| X-006-JN | 2026-03-25 | |||
| SX-134-P | 2026-03-20 | |||
| XJ-884-N | 2026-03-15 | |||
| H-996-JD | 2026-03-09 | |||
| J-651-DV | 2025-02-15 | |||
| L-249-BT | 2025-05-21 | |||
| J-794-PB | 2026-03-06 | |||
| XD-309-K | 2025-11-09 | |||
| H-126-RF | 2023-12-16 | |||
| J-018-FT | 2025-07-16 | |||
| KF-420-R | 2025-03-19 | |||
| PP-315-L | 2025-09-30 | |||
| GS-554-X | 2024-12-09 | |||
| JN-552-X | 2025-06-11 | |||
| HX-640-G | 2025-05-03 |