Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.704,-
Ja, 2020
2009
2022-08-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Dethleffs T 6501 B met kenteken H-859-NB is afkomstig uit het bouwjaar 2009. Dit voertuig is in juni 2020 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 131 pk. De motor heeft een inhoud van 2287 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Met 3.020 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2022 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 106 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2287 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 3095 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3495 kg |
| Lengte | 7,77 m |
| Breedte | 2,33 m |
| Hoogte | 2,74 m |
| Wielbasis | 3,80 m |
| Tenaamstelling | 2022-08-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-04-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-06-05 |
| APK vervaldatum | 2026-09-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Dethleffs T 6501 B kampeerwagen
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Dethleffs T 6501 B
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 jarenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
18 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1316 |
| Periode | 2007-01-30 - 2013-04-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 187 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 64 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 34% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 38 | 11 | € 10.264,- | |
| 2007 | 38 | 11 | € 10.264,- | |
| 2008 | 63 | 20 | € 9.985,- | |
| 2008 | 63 | 20 | € 9.985,- | |
| 2009 | 45 | 15 | € 9.339,- | |
| 2009 | 45 | 15 | € 9.339,- | |
| 2010 | 16 | 7 | € 43.101,- | € 9.648,- |
| 2010 | 16 | 7 | € 43.101,- | € 9.648,- |
| 2011 | 19 | 8 | € 39.198,- | € 9.557,- |
| 2011 | 19 | 8 | € 39.198,- | € 9.557,- |
| 2012 | 4 | 2 | € 40.693,- | € 10.290,- |
| 2012 | 4 | 2 | € 40.693,- | € 10.290,- |
| 2013 | 2 | 1 | € 43.351,- | € 10.506,- |
| 2013 | 2 | 1 | € 43.351,- | € 10.506,- |