Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 34.458
€ 699,-
Ja, 2022
2019
2022-11-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Ceed met kenteken H-824-TL is afkomstig uit het bouwjaar 2019. In november 2022 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Kia was € 34.458. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 100 pk. Dit model beschikt over een 1368 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.260 kg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 15-05-2020. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1294 dagen in bezit. De APK is geldig tot 22-11-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 100 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 160 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1260 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1760 kg |
| Lengte | 4,31 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,65 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-11-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-11-07 |
| APK vervaldatum | 2027-11-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Kia Ceed hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 14.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 16.948 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Ceed
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 14.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 70.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 477 |
| Periode | 2018-08-04 - 2024-07-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1274 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 34 |
| Aantal import auto's | 125 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 34 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 21 | 11 | € 29.140,- | € 2.422,- |
| 2018 | 21 | 11 | € 29.140,- | € 2.422,- |
| 2019 | 63 | 37 | € 37.453,- | € 2.289,- |
| 2019 | 61 | 35 | € 34.710,- | € 2.218,- |
| 2020 | 3 | 2 | € 27.410,- | € 1.844,- |
| 2020 | 3 | 2 | € 27.410,- | € 1.844,- |
| 2021 | 252 | 16 | € 26.298,- | € 3.306,- |
| 2021 | 251 | 15 | € 26.280,- | € 3.317,- |
| 2022 | 501 | 41 | € 27.949,- | € 3.550,- |
| 2022 | 496 | 35 | € 27.957,- | € 3.589,- |
| 2023 | 294 | 18 | € 29.898,- | € 4.148,- |
| 2023 | 292 | 16 | € 29.899,- | € 4.155,- |
| 2024 | 140 | 0 | € 30.428,- | € 4.938,- |
| 2024 | 140 | 0 | € 30.428,- | € 4.938,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JNF-04-K | |||
| L-115-LB | |||
| N-515-KR | |||
| R-876-BH | |||
| P-817-NT | |||
| L-085-BZ | |||
| T-051-RX | |||
| T-820-SF | |||
| T-341-RN | |||
| T-276-GZ | |||
| T-337-RN | |||
| X-951-HS | |||
| L-974-HH | |||
| R-137-TH | |||
| R-386-SN | |||
| L-107-LB | |||
| T-338-RN | |||
| T-031-KZ | |||
| X-836-DK | |||
| P-417-LL | |||
| N-526-XF | |||
| P-020-PF | |||
| P-109-FJ | |||
| P-819-PG | |||
| P-699-DN | |||
| K-936-SG | |||
| R-616-JR | |||
| T-822-SF | |||
| X-959-HS | |||
| L-451-XF |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| P-823-PG | 2026-05-19 | |||
| X-319-DS | 2026-05-02 | |||
| JKT-93-R | 2026-05-02 | |||
| N-514-XF | 2026-04-25 | |||
| P-246-XZ | 2026-04-22 | |||
| P-019-PF | 2026-05-11 | |||
| T-353-SX | 2026-05-02 | |||
| L-400-DB | 2026-04-28 | |||
| JKR-17-K | 2026-04-09 | |||
| N-537-ZP | 2026-05-21 | |||
| S-984-RX | 2026-05-18 | |||
| N-967-XR | 2026-05-15 | |||
| T-342-RN | 2026-04-09 | |||
| R-503-RV | 2026-05-09 | |||
| S-369-BL | 2026-05-07 | |||
| N-897-XF | 2026-05-02 | |||
| S-042-FJ | 2026-05-01 | |||
| R-009-LB | 2026-05-01 | |||
| R-693-XZ | 2026-05-03 | |||
| P-341-KV | 2026-04-01 | |||
| N-294-PT | 2026-04-25 | |||
| R-535-HV | 2026-04-11 | |||
| X-511-KT | 2026-03-30 | |||
| N-522-XF | 2026-04-20 | |||
| T-802-DT | 2026-04-20 | |||
| N-513-KR | 2026-04-16 | |||
| JVB-52-T | 2026-04-05 | |||
| R-925-KF | 2026-04-10 | |||
| KDH-24-X | 2026-05-21 | |||
| L-352-GV | 2026-05-05 |