Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 18.602
€ 3.063,-
Ja, 2020
2012
2020-02-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Leon met kenteken H-809-JT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012. Deze auto is 8 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze SEAT bedroeg € 18.602. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 105 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1197 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 187 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.7 liter per 100 km. Met een massa van 1.275 kg is deze auto solide gebouwd. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 14-02-2020. Sinds 2267 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-03-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 4.200.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 105 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (stad) | 7.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1275 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,32 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2020-02-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-06-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-02-25 |
| APK vervaldatum | 2026-03-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Aantal dagen in bezit: 2267
Dimlicht onjuist afgesteld
Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt
Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af
Band onvoldoende profiel (2x)
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 882 |
| Periode | 2010-06-10 - 2014-01-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4307 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 26 |
| Aantal import auto's | 1088 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 26 |
| Import percentage | 25% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 579 | 125 | € 20.807,- | € 2.768,- |
| 2010 | 579 | 125 | € 20.807,- | € 2.768,- |
| 2011 | 1729 | 407 | € 20.614,- | € 2.460,- |
| 2011 | 1728 | 406 | € 20.614,- | € 2.460,- |
| 2012 | 1769 | 550 | € 20.211,- | € 2.210,- |
| 2012 | 1769 | 550 | € 20.211,- | € 2.210,- |
| 2013 | 229 | 6 | € 21.054,- | € 3.306,- |
| 2013 | 229 | 6 | € 21.054,- | € 3.306,- |
| 2014 | 1 | 0 | € 18.345,- | € 2.357,- |
| 2014 | 1 | 0 | € 18.345,- | € 2.357,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 9-KDJ-83 | 2026-05-05 | |||
| 29-TKD-9 | 2026-05-05 | |||
| 11-TLV-3 | 2026-05-05 | |||
| 36-XKV-4 | 2026-05-05 | |||
| 71-ZGR-7 | 2026-05-05 | |||
| 22-TDD-6 | 2026-05-05 | |||
| XZ-455-V | 2026-05-05 | |||
| 32-ZBD-8 | 2026-05-05 | |||
| RZ-993-K | 2026-05-05 | |||
| K-347-RZ | 2026-05-05 | |||
| 1-SFG-05 | 2026-05-05 | |||
| 52-TZS-9 | 2026-05-05 | |||
| 18-TLN-8 | 2026-05-05 | |||
| 04-TBT-9 | 2026-05-05 | |||
| 8-KBR-04 | 2026-05-05 | |||
| G-390-GB | 2026-05-05 | |||
| 20-TVX-1 | 2026-05-05 | |||
| N-275-RT | 2026-05-05 | |||
| 24-XNV-8 | 2026-05-05 | |||
| 39-TVJ-9 | 2026-05-05 | |||
| 67-TRT-3 | 2026-05-05 | |||
| H-853-TH | 2026-05-05 | |||
| 6-SRG-05 | 2026-05-05 | |||
| PR-482-F | 2026-05-05 | |||
| 62-XJR-7 | 2026-05-05 | |||
| L-063-HX | 2026-05-05 | |||
| 11-XVR-8 | 2026-05-05 | |||
| 55-THH-7 | 2026-05-05 | |||
| 91-TLV-2 | 2026-05-05 | |||
| 86-XGT-6 | 2026-05-05 |