Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 33.372
€ 5.471,-
Nee
2020
2026-05-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C5 Aircross met kenteken H-808-ZS is afkomstig uit het bouwjaar 2020. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Citroën was € 33.372. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 131 pk. De motor heeft een inhoud van 1199 cm³, verdeeld over 3 cilinders. De topsnelheid van deze C5 Aircross bedraagt 188 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Dankzij 1.479 kg ligt deze auto stevig op de weg. Deze auto werd op 24-06-2020 voor het eerst geregistreerd. Sinds 12 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 15-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 13.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (WLTP) | 6.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.2 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 151 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1607 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1940 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-07-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-07-15 |
| APK vervaldatum | 2026-07-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën C5 Aircross
Eigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
13 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 15.000,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 107.394 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 47 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 470 |
| Periode | 2018-12-20 - 2024-09-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2266 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 72 |
| Aantal import auto's | 252 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 72 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 2 | 1 | € 38.827,- | € 3.370,- |
| 2018 | 2 | 1 | € 38.827,- | € 3.370,- |
| 2019 | 1151 | 110 | € 35.305,- | € 4.841,- |
| 2019 | 1153 | 112 | € 35.306,- | € 4.833,- |
| 2020 | 2 | 0 | € 33.459,- | € 6.030,- |
| 2020 | 510 | 120 | € 42.513,- | € 4.806,- |
| 2020 | 2 | 0 | € 33.459,- | € 6.030,- |
| 2020 | 658 | 69 | € 37.148,- | € 5.321,- |
| 2021 | 1 | 1 | € 39.570,- | € 3.178,- |
| 2021 | 235 | 30 | € 36.621,- | € 5.682,- |
| 2021 | 236 | 31 | € 36.608,- | € 5.681,- |
| 2021 | 603 | 84 | € 41.682,- | € 6.495,- |
| 2022 | 124 | 7 | € 40.649,- | € 5.914,- |
| 2022 | 308 | 54 | € 45.599,- | € 6.554,- |
| 2022 | 123 | 6 | € 40.635,- | € 5.959,- |
| 2023 | 52 | 14 | € 42.424,- | € 5.801,- |
| 2023 | 240 | 100 | € 50.558,- | € 6.099,- |
| 2023 | 48 | 12 | € 42.467,- | € 5.869,- |
| 2024 | 41 | 18 | € 41.993,- | € 5.871,- |
| 2024 | 47 | 25 | € 51.631,- | € 5.383,- |
| 2024 | 40 | 17 | € 42.051,- | € 5.982,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| H-282-VL | |||
| H-146-PX | |||
| GSP-15-J | |||
| K-443-GS | |||
| K-398-FJ | |||
| H-418-KX | |||
| H-194-XS | |||
| H-314-PR | |||
| H-413-XL | |||
| J-296-KB | |||
| J-720-BS | |||
| JHJ-30-Z | |||
| K-328-DH | |||
| H-938-HN | |||
| K-343-DF | |||
| KFF-03-Z | |||
| HGL-37-S | |||
| J-703-BS | |||
| H-383-NV | |||
| J-032-VX | |||
| J-076-XG | |||
| J-915-HD | |||
| KBL-55-H | |||
| J-508-TS | |||
| H-925-SF | |||
| J-239-TT | |||
| K-687-DZ | |||
| J-665-BS | |||
| K-668-DG | |||
| H-642-TS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| J-250-TT | 2026-05-27 | |||
| H-923-JZ | 2026-05-27 | |||
| KFD-30-X | 2026-05-27 | |||
| R-721-VG | 2026-05-26 | |||
| HNH-40-H | 2026-05-26 | |||
| JXB-27-T | 2026-05-27 | |||
| Z-499-PX | 2026-05-27 | |||
| N-285-PJ | 2026-05-25 | |||
| K-440-LD | 2026-05-25 | |||
| ZJ-108-L | 2026-05-25 | |||
| G-144-PD | 2026-05-24 | |||
| KBH-31-G | 2026-05-25 | |||
| KDB-73-D | 2026-05-23 | |||
| J-058-XG | 2026-05-23 | |||
| N-052-GB | 2026-05-23 | |||
| N-151-PH | 2026-05-23 | |||
| P-345-NH | 2026-05-23 | |||
| K-982-RH | 2026-05-23 | |||
| L-385-VD | 2026-05-23 | |||
| S-922-BD | 2026-05-23 | |||
| H-713-SV | 2026-05-22 | |||
| G-380-LV | 2026-05-22 | |||
| XT-076-S | 2026-05-21 | |||
| JKF-34-K | 2026-05-20 | |||
| KBL-53-Z | 2026-05-20 | |||
| KFG-82-S | 2026-05-19 | |||
| J-028-PP | 2026-05-18 | |||
| ZB-731-S | 2026-05-18 | |||
| XN-161-S | 2026-05-17 | |||
| JXL-89-R | 2026-05-15 |