Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 27.953
€ 4.181,-
Nee
2020
2026-05-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Crossland X met kenteken H-792-NS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2020. De nieuwwaarde van deze Opel bedroeg € 27.953. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 110 pk. De motor heeft een inhoud van 1199 cm³, verdeeld over 3 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 187 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.2 l/100 km. Met een massa van 1.254 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 20 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 27-03-2028. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 11.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (WLTP) | 6.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.8 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 140 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1254 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1795 kg |
| Lengte | 4,21 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,61 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-03-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-03-27 |
| APK vervaldatum | 2028-03-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Crossland X
Eigenaar wijziging
6 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
22 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 12.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 64.489 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 166 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 501 |
| Periode | 2019-06-19 - 2021-08-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4542 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 48 |
| Aantal import auto's | 586 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 48 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 1058 | 98 | € 26.572,- | € 3.375,- |
| 2019 | 1057 | 97 | € 26.570,- | € 3.377,- |
| 2020 | 3128 | 454 | € 27.521,- | € 3.733,- |
| 2020 | 3126 | 452 | € 27.519,- | € 3.734,- |
| 2021 | 356 | 34 | € 28.435,- | € 4.397,- |
| 2021 | 356 | 34 | € 28.435,- | € 4.397,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| J-991-RL | |||
| J-523-HJ | |||
| J-653-PL | |||
| N-204-JV | |||
| J-015-XX | |||
| H-200-HZ | |||
| H-594-PZ | |||
| H-374-XK | |||
| J-306-VT | |||
| J-397-PZ | |||
| H-230-PL | |||
| K-713-VH | |||
| J-958-RL | |||
| K-551-KL | |||
| X-873-LR | |||
| J-995-KK | |||
| J-294-RG | |||
| J-168-JT | |||
| K-551-PN | |||
| H-808-PR | |||
| H-412-HF | |||
| K-938-JP | |||
| K-295-LH | |||
| K-218-FX | |||
| J-103-KB | |||
| J-228-KX | |||
| J-514-VZ | |||
| J-810-PT | |||
| K-269-DZ | |||
| J-512-VZ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| H-920-JN | 2026-05-24 | |||
| K-833-FH | 2026-05-23 | |||
| K-620-KL | 2026-05-23 | |||
| J-722-XR | 2026-05-23 | |||
| J-415-HB | 2026-05-23 | |||
| J-876-JD | 2026-05-23 | |||
| GVK-93-P | 2026-05-22 | |||
| K-094-LR | 2026-05-22 | |||
| J-478-VZ | 2026-05-21 | |||
| K-569-KL | 2026-05-21 | |||
| H-608-XF | 2026-05-20 | |||
| H-999-DF | 2026-05-20 | |||
| N-178-JK | 2026-05-19 | |||
| H-510-SJ | 2026-05-19 | |||
| G-282-TN | 2026-05-18 | |||
| J-662-KS | 2026-05-17 | |||
| J-211-RN | 2026-05-17 | |||
| J-335-RN | 2026-05-16 | |||
| H-917-SB | 2026-05-16 | |||
| H-410-RL | 2026-05-15 | |||
| J-189-RN | 2026-05-15 | |||
| J-901-XF | 2026-05-15 | |||
| J-223-TX | 2026-05-15 | |||
| G-290-HS | 2026-05-15 | |||
| J-592-ZV | 2026-05-12 | |||
| J-256-ZG | 2026-05-12 | |||
| J-690-TG | 2026-05-12 | |||
| J-841-XF | 2026-05-11 | |||
| J-842-SB | 2026-05-10 | |||
| N-781-JP | 2026-05-09 |