Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 125.473
€ 8.370,-
Nee
2020
2026-05-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche Cayenne met kenteken H-785-JF is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2020. De nieuwwaarde van deze Porsche bedroeg € 125.473. De motor levert een vermogen van 340 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2995 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Deze Cayenne haalt een maximale snelheid van 253 km/h. Een fors gewicht van 2.370 kg geeft extra rijcomfort. Sinds 19 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 13-08-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 47.250.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2370 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3130 kg |
| Lengte | 4,93 m |
| Breedte | 1,98 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,90 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-03-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-03-14 |
| APK vervaldatum | 2027-08-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche Cayenne
Eigenaar wijziging
6 jarenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
19 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 65.000,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 103.440 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 65 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 471 |
| Periode | 2018-06-05 - 2024-01-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4793 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 135 |
| Aantal import auto's | 1390 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 135 |
| Import percentage | 29% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 330 | 102 | € 128.998,- | € 7.685,- |
| 2019 | 429 | 116 | € 137.117,- | € 8.107,- |
| 2020 | 1008 | 276 | € 135.867,- | € 7.730,- |
| 2021 | 1049 | 310 | € 134.167,- | € 5.185,- |
| 2022 | 1163 | 314 | € 139.737,- | € 5.368,- |
| 2023 | 815 | 273 | € 139.521,- | € 5.528,- |
| 2024 | 1 | 1 | € 134.628,- | € 5.044,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| P-713-ZD | |||
| H-247-ZT | |||
| K-040-PT | |||
| H-125-BT | |||
| KFX-22-B | |||
| H-102-BT | |||
| H-142-BT | |||
| H-058-NZ | |||
| J-880-JV | |||
| N-825-KK | |||
| H-801-VT | |||
| H-143-BT | |||
| J-646-TV | |||
| J-884-GH | |||
| J-792-RS | |||
| J-191-LP | |||
| H-265-NP | |||
| J-508-JX | |||
| K-514-NS | |||
| R-638-NG | |||
| P-188-GK | |||
| H-346-BL | |||
| P-110-SF | |||
| H-660-BZ | |||
| N-103-TX | |||
| H-784-FG | |||
| P-668-XL | |||
| K-285-KP | |||
| J-642-DV | |||
| K-087-RV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| S-449-BD | 2026-05-28 | |||
| P-155-RS | 2026-05-28 | |||
| H-185-TG | 2026-05-27 | |||
| N-759-VN | 2026-05-27 | |||
| K-749-NL | 2026-05-26 | |||
| K-042-RN | 2026-05-26 | |||
| P-228-XN | 2026-05-25 | |||
| H-801-JF | 2026-05-24 | |||
| H-226-FV | 2026-05-24 | |||
| Z-094-HH | 2026-05-24 | |||
| T-207-LX | 2026-05-23 | |||
| Z-116-HG | 2026-05-22 | |||
| JXF-44-V | 2026-05-20 | |||
| J-726-KP | 2026-05-19 | |||
| R-045-LN | 2026-05-19 | |||
| T-982-LD | 2026-05-19 | |||
| G-326-HD | 2026-05-18 | |||
| S-974-GG | 2026-05-18 | |||
| J-907-GS | 2026-05-16 | |||
| Z-607-PP | 2026-05-16 | |||
| P-344-BS | 2026-05-16 | |||
| S-479-BG | 2026-05-16 | |||
| L-367-BB | 2026-05-15 | |||
| N-102-XT | 2026-05-15 | |||
| L-726-XF | 2026-05-14 | |||
| L-568-HL | 2026-05-13 | |||
| G-814-JX | 2026-05-13 | |||
| TJ-728-F | 2026-05-13 | |||
| G-630-HG | 2026-05-12 | |||
| G-329-HD | 2026-05-12 |