Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 55.107
€ 3.318,-
Ja, 2020
2019
2025-01-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Tiguan met kenteken H-739-RD is afkomstig uit het bouwjaar 2019. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 55.107. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 190 pk. Dit model beschikt over een 1968 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Met 1.755 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 486 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 31-01-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 191 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 7.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.6 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 187 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1755 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2350 kg |
| Lengte | 4,61 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,66 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-01-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-03-30 |
| APK vervaldatum | 2027-01-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Tiguan stationwagen
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 20.625 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 25.325 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Tiguan
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 20.625,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 218.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 652 |
| Periode | 2016-05-10 - 2020-10-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 774 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 22 |
| Aantal import auto's | 409 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 22 |
| Import percentage | 53% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 159 | 83 | € 60.099,- | € 7.114,- |
| 2017 | 266 | 136 | € 59.073,- | € 8.395,- |
| 2018 | 151 | 79 | € 57.975,- | € 9.646,- |
| 2019 | 141 | 75 | € 61.201,- | € 10.137,- |
| 2020 | 57 | 36 | € 63.933,- | € 9.095,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HTP-96-D | 2026-05-09 | |||
| JBG-04-L | 2026-05-19 | |||
| H-694-PT | 2026-05-10 | |||
| JDB-50-N | 2026-04-30 | |||
| P-437-DH | 2026-04-21 | |||
| K-453-FJ | 2026-04-10 | |||
| T-965-LV | 2026-05-07 | |||
| XD-186-F | 2026-04-04 | |||
| L-566-TD | 2026-04-06 | |||
| J-226-FZ | 2026-04-04 | |||
| HVV-03-V | 2026-04-15 | |||
| SX-069-Z | 2026-03-26 | |||
| HSG-25-X | 2026-03-24 | |||
| RV-372-H | 2026-03-23 | |||
| P-537-PR | 2026-03-16 | |||
| P-219-GB | 2026-04-01 | |||
| ZS-158-N | 2025-02-24 | |||
| ZV-504-H | 2024-07-11 | |||
| P-281-HD | 2023-11-20 | |||
| Z-136-DF | 2025-01-02 | |||
| GGL-46-H | 2025-05-01 | |||
| H-518-GH | 2022-05-20 | |||
| T-747-GH | 2024-03-24 | |||
| T-218-LH | 2023-12-29 | |||
| S-737-TX | 2023-05-27 | |||
| J-410-GK | 2020-11-24 | |||
| G-031-TZ | 2021-04-13 | |||
| G-541-BG | 2025-05-14 | |||
| SX-084-P | 2020-05-21 | |||
| RK-880-B | 2023-06-21 |