Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 42.838
€ 5.858,-
Nee
2020
2023-01-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Clubman met kenteken H-725-LL is afkomstig uit het bouwjaar 2020. Destijds had deze MINI een catalogusprijs van € 42.838 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 192 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Deze Clubman haalt een maximale snelheid van 235 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.5 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.340 kg. Dit voertuig is al 1227 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-03-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 192 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (WLTP) | 6.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.4 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 148 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1340 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,01 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,57 m |
| Tenaamstelling | 2023-01-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-03-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-03-05 |
| APK vervaldatum | 2026-03-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MINI Clubman stationwagen
|
Nu te koop
25 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 23.400 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 22.940 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Clubman
Eigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 23.400,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 78.058 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 577 |
| Periode | 2018-03-15 - 2021-08-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 893 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 23 |
| Aantal import auto's | 221 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 23 |
| Import percentage | 25% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 243 | 55 | € 43.088,- | € 4.715,- |
| 2018 | 43 | 19 | € 41.499,- | € 5.288,- |
| 2018 | 43 | 19 | € 41.499,- | € 5.288,- |
| 2019 | 324 | 88 | € 45.172,- | € 4.750,- |
| 2019 | 33 | 16 | € 43.238,- | € 3.852,- |
| 2019 | 31 | 14 | € 43.382,- | € 4.076,- |
| 2020 | 246 | 58 | € 46.228,- | € 4.969,- |
| 2020 | 12 | 6 | € 44.426,- | € 2.187,- |
| 2020 | 12 | 6 | € 44.426,- | € 2.187,- |
| 2021 | 80 | 20 | € 46.365,- | € 4.769,- |
| 2021 | 5 | 2 | € 46.940,- | € 4.119,- |
| 2021 | 5 | 2 | € 46.940,- | € 4.119,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JZG-75-D | 2026-05-18 | |||
| GXL-82-V | 2026-05-18 | |||
| SX-969-B | 2026-05-17 | |||
| KFJ-64-G | 2026-05-14 | |||
| P-488-NK | 2026-05-08 | |||
| N-114-BP | 2026-05-05 | |||
| JZG-49-B | 2026-05-04 | |||
| T-788-RL | 2026-04-29 | |||
| JNF-62-N | 2026-04-26 | |||
| KBR-80-G | 2026-04-20 | |||
| P-896-VV | 2026-04-17 | |||
| T-011-DP | 2026-04-17 | |||
| GDD-77-K | 2026-04-14 | |||
| TT-521-X | 2026-04-08 | |||
| H-519-XZ | 2026-04-01 | |||
| P-215-PP | 2026-03-25 | |||
| JHK-52-Z | 2026-03-21 | |||
| J-266-JT | 2026-03-21 | |||
| S-263-JN | 2026-03-11 | |||
| K-521-JR | 2023-06-12 | |||
| J-363-TX | 2023-04-05 | |||
| G-920-PK | 2023-03-11 | |||
| K-395-RF | 2024-09-28 | |||
| H-323-RD | 2023-01-14 | |||
| K-495-XP | 2024-11-02 | |||
| XZ-424-K | 2022-06-27 | |||
| K-365-HX | 2023-07-22 | |||
| XS-167-P | 2021-01-18 | |||
| XP-915-L | 2022-02-22 | |||
| XX-662-V | 2023-04-01 |