Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 53.414
€ 5.310,-
Ja, 2020
2019
2024-01-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Limousine met kenteken H-680-HJ is op kenteken gezet in 2019. Dit voertuig is in januari 2020 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Audi bedroeg € 53.414. De motor levert een vermogen van 150 pk. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 225 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.510 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 857 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 22-11-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 160 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1510 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2035 kg |
| Lengte | 4,86 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,83 m |
| Tenaamstelling | 2024-01-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-02-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-01-31 |
| APK vervaldatum | 2026-11-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Limousine sedan
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 24.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 23.928 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A4 Limousine
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50In de behuizing van de starterdynamo met riem kan mogelijk vocht binnendringen. Als gevolg kan er kortsluiting en oververhitting optreden.
Brandgevaar ook in geparkeerde toestand.
Voertuigeigenaren zullen gewaarschuwd worden, als de onderdelen beschikbaar zijn wordt er een afspraak gemaakt voor het vervangen van de starterdynamo.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 24.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 83.520 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 24 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 502 |
| Periode | 2018-12-04 - 2021-05-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 695 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 101 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 15% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 2 | 1 | € 48.102,- | € 5.969,- |
| 2019 | 366 | 63 | € 46.481,- | € 5.406,- |
| 2019 | 31 | 11 | € 47.847,- | € 4.898,- |
| 2019 | 31 | 11 | € 47.847,- | € 4.898,- |
| 2020 | 319 | 36 | € 46.767,- | € 5.790,- |
| 2020 | 2 | 2 | € 46.148,- | € 3.831,- |
| 2020 | 2 | 2 | € 46.148,- | € 3.831,- |
| 2021 | 8 | 1 | € 50.623,- | € 6.690,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ZP-603-X | 2026-05-18 | |||
| L-135-RJ | 2026-05-21 | |||
| H-586-DP | 2026-05-19 | |||
| G-940-ZK | 2026-04-30 | |||
| ZK-745-T | 2026-05-01 | |||
| H-963-RB | 2026-04-25 | |||
| G-567-LT | 2026-03-30 | |||
| R-073-NL | 2026-04-01 | |||
| XS-272-Z | 2026-04-15 | |||
| L-426-PN | 2026-04-12 | |||
| G-674-LT | 2026-04-08 | |||
| L-999-GT | 2026-04-06 | |||
| G-616-ZV | 2026-03-28 | |||
| J-476-BR | 2026-03-27 | |||
| H-774-FG | 2026-03-25 | |||
| R-268-DF | 2026-03-21 | |||
| XK-599-F | 2025-04-02 | |||
| ZH-409-Z | 2025-09-09 | |||
| G-907-XZ | 2026-03-05 | |||
| J-482-BR | 2025-07-04 | |||
| ZB-498-V | 2023-10-22 | |||
| ZK-744-K | 2025-06-13 | |||
| G-271-ZL | 2025-05-09 | |||
| J-279-VB | 2026-02-05 | |||
| P-248-TL | 2024-01-02 | |||
| XJ-399-F | 2025-12-01 | |||
| H-055-XK | 2025-07-14 | |||
| L-330-JV | 2026-03-02 | |||
| XH-760-S | 2026-03-03 | |||
| J-396-LS | 2026-02-25 |