Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 44.040
Ja, 2020
2019
2024-01-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Soul met kenteken H-597-JP is op kenteken gezet in 2019. Dit voertuig is in augustus 2020 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Kia bedroeg € 44.040. Deze elektrische auto heeft een vermogen van 29 kW. De topsnelheid van deze auto bedraagt 167 km/h. Met een massa van 1.757 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 862 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-10-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 13.400.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 39 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 204 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1757 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,61 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2024-01-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-07-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-08-27 |
| APK vervaldatum | 2026-10-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 7 verkoopprijzen en 6 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 14 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Kia Soul hatchback
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 18.880 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Soul
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jaren6 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50In de software van de regeleenheid van het ABS/ESC-systeem kan een storing optreden. Als gevolg werkt de electrische rem (IEB) dan niet.
Voor het afremmen van het voertuig zal het rempedaal dan met meer kracht dan gewend moeten worden bediend.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de besturingssoftware van de regeleenheid updaten.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 18.880,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 93.909 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 600 |
| Periode | 2014-08-18 - 2025-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2364 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Aantal import auto's | 442 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 24 | 4 | € 33.600,- | |
| 2015 | 26 | 5 | € 33.405,- | |
| 2015 | 91 | 22 | € 33.362,- | |
| 2016 | 110 | 29 | € 34.804,- | |
| 2016 | 111 | 29 | € 34.787,- | |
| 2017 | 67 | 11 | € 34.864,- | |
| 2017 | 67 | 11 | € 34.864,- | |
| 2018 | 7 | 0 | € 34.749,- | |
| 2018 | 7 | 0 | € 34.749,- | |
| 2019 | 342 | 134 | € 43.889,- | |
| 2019 | 342 | 134 | € 43.889,- | |
| 2020 | 805 | 101 | € 43.454,- | |
| 2020 | 806 | 102 | € 43.454,- | |
| 2021 | 494 | 96 | € 41.457,- | |
| 2021 | 495 | 97 | € 41.449,- | |
| 2022 | 222 | 30 | € 41.175,- | |
| 2022 | 222 | 30 | € 41.175,- | |
| 2023 | 93 | 3 | € 44.510,- | |
| 2023 | 93 | 3 | € 44.510,- | |
| 2024 | 1 | 1 | € 47.724,- | |
| 2024 | 105 | 9 | € 43.518,- | € 667,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.107,- | € 687,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.107,- | € 687,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| K-985-NZ | 2026-05-19 | |||
| P-169-NH | 2026-05-16 | |||
| K-979-NZ | 2026-04-20 | |||
| HP-845-H | 2026-05-20 | |||
| S-981-SX | 2026-05-17 | |||
| N-616-PR | 2026-05-19 | |||
| H-899-SB | 2026-05-15 | |||
| ZD-102-S | 2026-05-12 | |||
| J-932-FX | 2026-05-09 | |||
| H-505-VF | 2026-05-14 | |||
| H-501-VF | 2026-05-14 | |||
| H-496-VF | 2026-05-14 | |||
| H-167-KV | 2026-05-20 | |||
| H-500-VF | 2026-05-07 | |||
| P-365-SJ | 2026-04-30 | |||
| K-976-NZ | 2026-04-09 | |||
| H-733-KZ | 2026-04-30 | |||
| K-978-NZ | 2026-04-06 | |||
| P-617-BZ | 2026-04-24 | |||
| 7-ZRJ-57 | 2026-04-22 | |||
| K-984-NZ | 2026-04-04 | |||
| T-785-HG | 2026-04-21 | |||
| K-342-DK | 2026-04-20 | |||
| JGJ-99-H | 2026-04-20 | |||
| K-983-NZ | 2026-04-04 | |||
| KBS-72-G | 2026-04-01 | |||
| S-726-LD | 2026-04-17 | |||
| L-558-VX | 2026-05-20 | |||
| KS-882-V | 2026-05-06 | |||
| S-211-NG | 2026-04-27 |