Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 50.087
€ 219,-
Ja, 2022
2015
2024-11-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Avant met kenteken H-595-VK is afkomstig uit het bouwjaar 2015. In november 2022 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Audi bedroeg € 50.087. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 120 pk. Dit model beschikt over een 1798 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze A4 Avant bedraagt 191 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.600 kg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 29-05-2020. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-11-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 120 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1600 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2095 kg |
| Lengte | 4,83 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,82 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-04-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-11-12 |
| APK vervaldatum | 2026-11-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Avant stationwagen
|
Nu te koop
11 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 11.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A4 Avant
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 641 |
| Periode | 2012-04-10 - 2015-06-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 104 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 32 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 31% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 15 | 3 | € 43.270,- | € 6.182,- |
| 2012 | 46 | 15 | € 41.272,- | € 5.870,- |
| 2012 | 46 | 15 | € 41.272,- | € 5.870,- |
| 2013 | 54 | 11 | € 44.771,- | € 5.698,- |
| 2013 | 72 | 13 | € 41.855,- | € 6.793,- |
| 2013 | 72 | 13 | € 41.855,- | € 6.793,- |
| 2014 | 20 | 10 | € 49.780,- | € 3.319,- |
| 2014 | 22 | 9 | € 42.316,- | € 3.801,- |
| 2014 | 22 | 9 | € 42.316,- | € 3.801,- |
| 2015 | 15 | 8 | € 49.768,- | € 1.400,- |
| 2015 | 62 | 32 | € 50.092,- | € 3.985,- |
| 2015 | 62 | 32 | € 50.092,- | € 3.985,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| P-652-DF | 2026-05-16 | |||
| 87-ZSX-5 | 2026-04-29 | |||
| 95-ZTJ-5 | 2026-04-18 | |||
| 95-ZRP-1 | 2026-04-11 | |||
| 51-ZHB-8 | 2026-04-07 | |||
| 67-ZKH-3 | 2026-03-30 | |||
| 64-ZTL-2 | 2026-03-23 | |||
| RF-540-Z | 2023-11-18 | |||
| KJ-476-T | 2021-04-01 | |||
| J-059-KV | 2020-11-02 | |||
| 3-SHG-64 | 2021-07-03 | |||
| 41-ZVG-8 | 2020-05-08 | |||
| 66-ZVN-4 | 2021-01-23 | |||
| 4-KGN-18 | 2022-07-28 | |||
| KJ-286-T | 2021-10-16 | |||
| K-926-BH | 2023-08-31 | |||
| N-147-RT | 2023-08-06 | |||
| G-049-GB | 2021-05-18 | |||
| 4-KNJ-20 | 2022-04-26 | |||
| N-720-LZ | 2025-07-29 | |||
| 06-ZRS-7 | 2021-11-03 | |||
| 8-KBF-52 | 2026-03-04 | |||
| 21-ZFB-2 | 2021-02-23 | |||
| NG-277-Z | 2022-06-30 | |||
| P-197-BV | 2023-04-18 | |||
| RJ-531-B | 2023-12-24 | |||
| 9-KPP-71 | 2021-10-16 | |||
| 46-ZFK-7 | 2021-07-15 | |||
| HZL-38-P | 2026-02-24 | |||
| L-340-BD | 2022-06-23 |