Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.125,-
Ja, 2020
2009
2021-12-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken H-557-KG is op kenteken gezet in 2009. In juli 2020 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 146 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.6 liter per 100 km. Dankzij 1.574 kg ligt deze auto stevig op de weg. Deze auto werd op 19-02-2020 voor het eerst geregistreerd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2021. Dit voertuig moet over 183 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 291 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Alcohol |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1574 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,82 m |
| Tenaamstelling | 2021-12-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-04-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-07-03 |
| APK vervaldatum | 2026-11-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
18 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.222 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 jarenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken.
De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding.
vervangen van de autogordelsluiting.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 705 |
| Periode | 2007-12-12 - 2010-10-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 122 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 61 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 50% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 8 | 4 | € 6.637,- | |
| 2007 | 8 | 4 | € 6.637,- | |
| 2008 | 110 | 55 | € 48.588,- | € 7.088,- |
| 2008 | 110 | 55 | € 48.588,- | € 7.088,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 45.345,- | € 10.401,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 10.923,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 10.923,- | |
| 2010 | 2 | 1 | € 49.311,- | € 10.824,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 37.994,- | € 10.661,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 37.994,- | € 10.661,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TG-310-H | 2026-04-30 | |||
| TX-754-T | 2026-04-26 | |||
| 69-HRN-9 | 2026-04-25 | |||
| J-856-TS | 2026-04-03 | |||
| 05-RTV-4 | 2026-05-21 | |||
| 78-GFX-6 | 2026-05-15 | |||
| NP-760-G | 2026-04-07 | |||
| XN-346-H | 2026-03-31 | |||
| 62-HFR-3 | 2026-03-31 | |||
| H-985-LH | 2026-03-27 | |||
| 16-RTV-8 | 2026-03-20 | |||
| N-287-KJ | 2026-03-14 | |||
| KB-557-J | 2026-03-12 | |||
| TS-778-F | 2022-02-28 | |||
| GLV-28-P | 2025-05-23 | |||
| 56-RRG-4 | 2022-04-25 | |||
| SF-519-Z | 2021-04-14 | |||
| X-895-FB | 2023-11-11 | |||
| TH-243-H | 2025-05-16 | |||
| N-498-LH | 2022-08-12 | |||
| 20-SNT-6 | 2025-05-15 | |||
| Z-236-JV | 2025-02-25 | |||
| SB-447-S | 2025-04-12 | |||
| 22-RKV-1 | 2026-03-08 | |||
| ST-789-L | 2023-10-27 | |||
| ZG-129-K | 2020-08-07 | |||
| J-844-TS | 2021-07-14 | |||
| J-197-ZX | 2022-04-08 | |||
| S-159-HK | 2023-05-18 | |||
| H-808-PJ | 2023-05-24 |