Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 43.927
€ 3.835,-
Ja, 2020
2016
2025-06-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Cooper Cabrio met kenteken H-487-FN is afkomstig uit het bouwjaar 2016. In februari 2020 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze MINI was € 43.927. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 192 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 228 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.8 l/100 km. Met 1.370 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 09-01-2020. Dit voertuig is al 331 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 318 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 192 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1370 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1765 kg |
| Lengte | 3,85 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-03-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-02-22 |
| APK vervaldatum | 2027-04-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MINI Cooper Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 20.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 21.350 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Cooper Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 20.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 88.378 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 717 |
| Periode | 2015-11-19 - 2018-08-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 921 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 17 |
| Aantal import auto's | 367 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 17 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 8 | 4 | € 48.242,- | € 4.023,- |
| 2015 | 8 | 4 | € 47.618,- | € 4.996,- |
| 2015 | 8 | 4 | € 47.618,- | € 4.996,- |
| 2016 | 448 | 175 | € 46.185,- | € 4.495,- |
| 2016 | 169 | 80 | € 44.021,- | € 5.065,- |
| 2016 | 167 | 78 | € 44.051,- | € 5.041,- |
| 2017 | 303 | 118 | € 47.591,- | € 5.236,- |
| 2017 | 78 | 30 | € 47.069,- | € 6.228,- |
| 2017 | 78 | 30 | € 47.069,- | € 6.228,- |
| 2018 | 162 | 70 | € 48.450,- | € 4.719,- |
| 2018 | 30 | 13 | € 46.835,- | € 5.736,- |
| 2018 | 30 | 13 | € 46.835,- | € 5.736,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| L-903-XF | |||
| NV-365-F | |||
| T-553-FF | |||
| NV-353-X | |||
| L-492-GZ | |||
| J-256-PH | |||
| PK-849-G | |||
| J-857-FK | |||
| NN-291-H | |||
| HLR-56-X | |||
| KFR-57-T | |||
| PN-780-J | |||
| XJ-648-P | |||
| P-291-SK | |||
| SB-715-V | |||
| T-565-RS | |||
| JZR-29-D | |||
| K-164-GS | |||
| JK-310-G | |||
| P-912-HK | |||
| TX-075-R | |||
| L-656-RH | |||
| R-252-LH | |||
| Z-354-LR | |||
| XN-083-P | |||
| NK-221-P | |||
| T-895-HJ | |||
| X-872-TB | |||
| S-390-XS | |||
| R-306-BF |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| N-795-HJ | 2026-05-13 | |||
| JDF-05-L | 2026-05-08 | |||
| K-841-XL | 2026-05-09 | |||
| XS-354-K | 2026-04-14 | |||
| XZ-228-V | 2026-04-11 | |||
| KGD-91-L | 2026-05-20 | |||
| H-374-TX | 2026-05-07 | |||
| SN-858-R | 2026-04-29 | |||
| T-513-BP | 2026-04-26 | |||
| N-037-BP | 2026-04-25 | |||
| KH-467-L | 2026-04-04 | |||
| JZ-450-G | 2026-03-19 | |||
| XD-128-Z | 2026-04-04 | |||
| RG-089-N | 2026-03-31 | |||
| JH-714-P | 2026-03-25 | |||
| JH-363-X | 2026-03-09 | |||
| JHL-81-N | 2026-03-24 | |||
| G-202-RJ | 2026-03-19 | |||
| XK-688-H | 2026-03-14 | |||
| K-378-NK | 2025-12-20 | |||
| N-177-ZB | 2024-03-27 | |||
| ZH-061-P | 2023-12-09 | |||
| NX-079-H | 2024-02-21 | |||
| PL-650-B | 2025-07-20 | |||
| GJF-50-R | 2024-10-02 | |||
| H-216-VD | 2024-03-01 | |||
| HGD-55-B | 2025-03-24 | |||
| L-273-NZ | 2025-03-21 | |||
| L-030-LP | 2026-03-03 | |||
| HSH-72-H | 2025-10-24 |