Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 17.147
€ 496,-
Ja, 2020
2018
2024-10-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen up! met kenteken H-441-XK is afkomstig uit het bouwjaar 2018. Dit voertuig is in juni 2020 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 17.147. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 999 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.2 l/100 km. Deze auto weegt 940 kg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 11-06-2020. Dit voertuig is al 577 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 158 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 11.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 940 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1330 kg |
| Lengte | 3,60 m |
| Breedte | 1,65 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,41 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-06-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-06-18 |
| APK vervaldatum | 2026-10-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
4 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen up!
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 12.395,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 64.761 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 754 |
| Periode | 2014-03-03 - 2019-11-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1093 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 38 |
| Aantal import auto's | 411 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 38 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 2 | 1 | € 11.030,- | |
| 2012 | 2 | 1 | € 11.030,- | |
| 2013 | 2 | 1 | € 11.912,- | € 375,- |
| 2013 | 2 | 1 | € 11.912,- | € 375,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 17.463,- | € 2.100,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 17.243,- | € 389,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 17.463,- | € 2.100,- |
| 2015 | 372 | 161 | € 15.212,- | € 1.424,- |
| 2015 | 368 | 157 | € 15.194,- | € 1.425,- |
| 2015 | 126 | 41 | € 17.411,- | € 1.422,- |
| 2016 | 929 | 395 | € 15.526,- | € 1.419,- |
| 2016 | 923 | 389 | € 15.526,- | € 1.419,- |
| 2016 | 222 | 89 | € 17.649,- | € 1.323,- |
| 2017 | 847 | 322 | € 15.411,- | € 1.242,- |
| 2017 | 845 | 320 | € 15.411,- | € 1.243,- |
| 2017 | 252 | 92 | € 17.473,- | € 1.435,- |
| 2018 | 510 | 214 | € 16.109,- | € 1.290,- |
| 2018 | 505 | 210 | € 16.095,- | € 1.292,- |
| 2018 | 215 | 81 | € 17.572,- | € 1.350,- |
| 2019 | 267 | 133 | € 16.438,- | € 1.157,- |
| 2019 | 276 | 107 | € 19.605,- | € 2.158,- |
| 2019 | 265 | 131 | € 15.739,- | € 1.157,- |
| 2020 | 4 | 2 | € 14.470,- | € 588,- |
| 2020 | 4 | 2 | € 14.470,- | € 588,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| RV-106-P | |||
| Z-402-LK | |||
| KBF-93-K | |||
| SL-605-R | |||
| HVN-99-X | |||
| R-385-JR | |||
| J-717-SG | |||
| KBT-15-X | |||
| HXP-34-B | |||
| RV-161-P | |||
| KDV-10-B | |||
| KHX-14-J | |||
| H-439-FF | |||
| KGX-36-H | |||
| ZS-257-R | |||
| JXB-38-V | |||
| ZD-419-V | |||
| R-667-KK | |||
| HST-99-R | |||
| HJD-84-N | |||
| L-502-PX | |||
| KGF-97-B | |||
| K-554-FD | |||
| RG-692-X | |||
| XZ-451-F | |||
| HZJ-41-F | |||
| KGJ-08-L | |||
| H-699-TP | |||
| KBF-67-Z | |||
| K-113-LN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| J-582-FH | 2026-05-20 | |||
| TH-732-R | 2026-05-18 | |||
| ZV-863-N | 2026-05-16 | |||
| K-131-SL | 2026-05-16 | |||
| G-700-TP | 2026-05-13 | |||
| KDV-24-B | 2026-05-13 | |||
| HG-422-P | 2026-05-13 | |||
| PV-418-L | 2026-05-12 | |||
| J-032-TT | 2026-05-11 | |||
| NH-723-D | 2026-05-11 | |||
| SR-896-G | 2026-05-08 | |||
| N-296-RJ | 2026-05-08 | |||
| HT-542-V | 2026-05-08 | |||
| JVD-74-P | 2026-05-08 | |||
| RN-768-D | 2026-05-07 | |||
| HD-514-X | 2026-05-04 | |||
| HZT-17-R | 2026-05-01 | |||
| NX-435-B | 2026-04-28 | |||
| XP-050-R | 2026-04-22 | |||
| KBF-88-K | 2026-04-21 | |||
| S-222-ZF | 2026-04-18 | |||
| RV-180-J | 2026-04-18 | |||
| KL-384-B | 2026-04-18 | |||
| T-077-TT | 2026-04-16 | |||
| G-936-ZH | 2026-04-16 | |||
| JK-209-V | 2026-04-16 | |||
| JXK-05-X | 2026-04-13 | |||
| XL-228-S | 2026-04-12 | |||
| Z-488-DF | 2026-04-12 | |||
| GTL-08-B | 2026-04-11 |