Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 42.396
€ 3.149,-
Ja, 2019
2013
2025-06-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken H-429-BN is afkomstig uit het bouwjaar 2013. Dit voertuig is in december 2019 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Volkswagen een catalogusprijs van € 42.396 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 230 pk. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 248 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Met 1.424 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Deze auto werd op 23-12-2019 voor het eerst geregistreerd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 358 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 3 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 14.100.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 230 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1424 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1880 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-12-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-12-28 |
| APK vervaldatum | 2026-06-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 9 verkoopprijzen en 5 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 10 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Golf stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 13.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
11 maanden5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 13.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 184.610 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 20 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 603 |
| Periode | 2013-01-11 - 2015-03-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 800 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 341 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 43% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 535 | 236 | € 45.337,- | € 4.532,- |
| 2013 | 135 | 52 | € 40.755,- | € 4.070,- |
| 2013 | 134 | 51 | € 40.771,- | € 4.097,- |
| 2014 | 258 | 104 | € 47.363,- | € 4.415,- |
| 2014 | 86 | 24 | € 41.609,- | € 4.145,- |
| 2014 | 86 | 24 | € 41.609,- | € 4.145,- |
| 2015 | 7 | 1 | € 46.635,- | € 6.270,- |
| 2015 | 6 | 0 | € 40.464,- | € 5.670,- |
| 2015 | 6 | 0 | € 40.464,- | € 5.670,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| H-564-FJ | 2026-05-12 | |||
| 5-XTK-74 | 2026-05-14 | |||
| 4-KZR-90 | 2026-05-13 | |||
| 6-TXJ-81 | 2026-05-23 | |||
| 7-SXS-10 | 2026-05-22 | |||
| H-515-SR | 2026-05-14 | |||
| XN-851-S | 2026-05-13 | |||
| GZ-253-D | 2026-05-12 | |||
| 5-TDJ-29 | 2026-05-10 | |||
| H-831-VL | 2026-05-11 | |||
| K-717-GB | 2026-05-08 | |||
| SF-481-J | 2026-05-04 | |||
| TD-222-Z | 2026-04-30 | |||
| TH-519-J | 2026-04-28 | |||
| 8-XBX-88 | 2026-04-21 | |||
| 4-SGB-10 | 2026-04-16 | |||
| K-550-RH | 2026-03-28 | |||
| NT-394-Z | 2026-04-08 | |||
| K-184-DV | 2026-05-21 | |||
| GK-256-N | 2026-04-14 | |||
| TB-530-Z | 2026-05-06 | |||
| N-799-BX | 2026-04-28 | |||
| SB-081-J | 2026-03-21 | |||
| K-096-SF | 2026-04-03 | |||
| 6-XNP-40 | 2026-04-08 | |||
| G-192-RD | 2026-03-22 | |||
| PR-920-K | 2026-03-18 | |||
| 6-SHP-49 | 2026-03-20 | |||
| 6-TFG-35 | 2026-03-31 | |||
| HK-721-K | 2024-02-17 |