Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 26.313
€ 800,-
Ja, 2020
2015
2020-06-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 2008 met kenteken H-194-ZX is op kenteken gezet in 2015. In juni 2020 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Peugeot bedroeg € 26.313. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 120 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Deze 2008 haalt een maximale snelheid van 196 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.155 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 25-06-2020. Sinds 2159 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 31 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 6.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 120 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1155 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1644 kg |
| Lengte | 4,16 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,57 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2020-06-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-01-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-06-26 |
| APK vervaldatum | 2026-06-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 2008
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenHuidige eigenaar
5 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 8.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 100.134 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1004 |
| Periode | 2013-04-30 - 2015-06-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2800 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 375 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 1 | 0 | € 24.940,- | € 5.000,- |
| 2013 | 97 | 3 | € 27.649,- | € 6.883,- |
| 2013 | 1501 | 119 | € 24.817,- | € 4.762,- |
| 2013 | 1 | 0 | € 24.940,- | € 5.000,- |
| 2014 | 393 | 100 | € 28.125,- | € 5.385,- |
| 2014 | 1126 | 208 | € 25.228,- | € 4.518,- |
| 2014 | 1125 | 207 | € 25.227,- | € 4.522,- |
| 2015 | 116 | 33 | € 28.511,- | € 5.019,- |
| 2015 | 173 | 48 | € 25.628,- | € 4.155,- |
| 2015 | 173 | 48 | € 25.628,- | € 4.155,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 8-ZRD-20 | |||
| 8-ZFP-53 | |||
| GG-030-B | |||
| 4-ZPR-65 | |||
| PK-758-X | |||
| 5-XLD-41 | |||
| 6-TTS-32 | |||
| SF-096-G | |||
| 4-XBP-41 | |||
| RK-935-J | |||
| 6-XPZ-38 | |||
| XG-125-X | |||
| 7-XKK-34 | |||
| 2-TPK-31 | |||
| KGG-79-V | |||
| 7-SZG-50 | |||
| 9-TBX-81 | |||
| 4-TGN-42 | |||
| NR-589-F | |||
| 3-XBL-23 | |||
| 8-XNJ-59 | |||
| 6-TRL-71 | |||
| 7-TRG-59 | |||
| 6-XHL-18 | |||
| 4-SVG-88 | |||
| 6-TSL-11 | |||
| 7-XKK-36 | |||
| JN-852-N | |||
| 4-TFV-28 | |||
| 6-SZZ-54 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 3-XVD-29 | 2026-05-21 | |||
| 2-KPG-62 | 2026-05-21 | |||
| 4-KLX-11 | 2026-05-20 | |||
| 4-SVG-82 | 2026-05-20 | |||
| 5-KRF-35 | 2026-05-18 | |||
| 5-TSL-88 | 2026-05-16 | |||
| 3-SKK-38 | 2026-05-12 | |||
| 5-SPR-38 | 2026-05-12 | |||
| 8-XLT-15 | 2026-05-11 | |||
| 7-SKF-38 | 2026-05-09 | |||
| 9-TSH-29 | 2026-05-08 | |||
| 6-SNJ-00 | 2026-05-08 | |||
| 4-KRJ-41 | 2026-05-06 | |||
| 3-XVD-23 | 2026-05-05 | |||
| JP-288-J | 2026-05-05 | |||
| 2-KTV-16 | 2026-05-04 | |||
| 6-TXT-59 | 2026-05-02 | |||
| 8-KLL-70 | 2026-05-01 | |||
| KN-876-B | 2026-04-29 | |||
| 9-TSH-28 | 2026-04-28 | |||
| 5-TSL-86 | 2026-04-28 | |||
| 9-TSH-16 | 2026-04-25 | |||
| TZ-801-J | 2026-04-25 | |||
| 7-ZNJ-38 | 2026-04-24 | |||
| 7-ZRG-33 | 2026-04-23 | |||
| 6-TRL-67 | 2026-04-21 | |||
| 6-TNR-48 | 2026-04-18 | |||
| 6-TJJ-01 | 2026-04-18 | |||
| 6-TTS-35 | 2026-04-18 | |||
| 4-SHN-53 | 2026-04-16 |