Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 217.992
€ 37.609,-
Ja, 2020
2019
2023-02-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche Panamera Sport Turismo met kenteken H-048-JF is afkomstig uit het bouwjaar 2019. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Porsche een catalogusprijs van € 217.992 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 460 pk. Dit model beschikt over een 3996 cc motor met 8 cilinders. De topsnelheid van deze Panamera Sport Turismo bedraagt 289 km/h. Een fors gewicht van 2.100 kg geeft extra rijcomfort. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 278 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3996 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 460 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 281 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2100 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2700 kg |
| Lengte | 5,05 m |
| Breedte | 1,95 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,95 m |
| Tenaamstelling | 2023-02-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-02-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-02-17 |
| APK vervaldatum | 2027-02-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Porsche Panamera Sport Turismo stationwagen
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 72.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 72.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche Panamera Sport Turismo
Geïmporteerd naar Nederland
Na 12 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Als gevolg van een softwarefout in het instrumentenpaneel werkt het continue waarschuwingslampje voor versleten remvoeringen niet.
Bij een versleten remvoering wordt alleen de bevestigbare gele waarschuwing Remvoering versleten weergegeven in het instrumentenpaneel. Er verschijnt geen aanvullende, continue waarschuwing, van het remmenwaarschuwingslampje.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het instrumentenpaneel voorzien van nieuwe software.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 72.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 120.155 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 413 |
| Periode | 2018-12-03 - 2020-10-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 104 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 46 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 44% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 12 | 6 | € 227.609,- | € 34.905,- |
| 2019 | 77 | 34 | € 222.860,- | € 38.375,- |
| 2020 | 15 | 6 | € 231.818,- | € 42.636,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| J-509-ZS | 2026-05-21 | |||
| S-099-HS | 2026-05-09 | |||
| H-643-PV | 2026-04-16 | |||
| N-715-XV | 2022-11-02 | |||
| H-518-TR | 2023-07-26 | |||
| L-200-XD | 2021-12-21 | |||
| H-113-KS | 2022-11-05 | |||
| XV-356-N | 2025-11-27 | |||
| H-827-SP | 2021-08-25 | |||
| XJ-443-K | 2023-11-14 | |||
| S-314-TT | 2025-03-14 | |||
| ZL-649-J | 2024-02-23 | |||
| G-681-XL | 2025-01-20 | |||
| XT-046-P | 2022-01-12 | |||
| P-329-DN | 2024-03-22 | |||
| K-390-TT | 2023-12-05 | |||
| L-575-SP | 2021-10-18 | |||
| K-870-NN | 2021-05-03 | |||
| P-337-LB | 2022-04-30 | |||
| J-950-LL | 2020-12-25 | |||
| S-649-JP | 2024-12-23 | |||
| K-453-RB | 2025-05-21 | |||
| P-679-VR | 2024-03-08 | |||
| GTX-24-X | 2025-08-28 | |||
| ZB-379-G | 2024-10-22 | |||
| G-249-VP | 2025-04-16 | |||
| K-639-XB | 2026-02-15 | |||
| ZD-082-B | 2024-04-18 | |||
| T-635-NX | 2024-01-24 | |||
| K-034-NR | 2024-06-07 |