Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 36.775
€ 362,-
Ja, 2020
2012
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf Plus met kenteken H-035-FH is op kenteken gezet in 2012. Deze auto is 8 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 36.775. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 160 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze Golf Plus bedraagt 214 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.3 liter per 100 km. Met 1.499 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-01-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 7.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 161 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1499 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2010 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,64 m |
| Wielbasis | 2,57 m |
| Eerste registratie | 2012-01-13 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2020-01-08 |
| APK vervaldatum | 2026-01-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Golf Plus stationwagen
|
Nu te koop
21 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2012
€ 11.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf Plus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
2 dagenHuidige eigenaar
7 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij de voorairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijfgas verslechtert door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen.
Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 11.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 63.372 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1160 |
| Periode | 2009-03-27 - 2013-03-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 813 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 261 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 238 | 83 | € 34.462,- | € 5.400,- |
| 2009 | 103 | 37 | € 31.105,- | € 4.630,- |
| 2009 | 103 | 37 | € 31.105,- | € 4.630,- |
| 2010 | 334 | 100 | € 33.186,- | € 5.257,- |
| 2010 | 99 | 32 | € 30.373,- | € 4.934,- |
| 2010 | 99 | 32 | € 30.373,- | € 4.934,- |
| 2011 | 142 | 49 | € 34.697,- | € 4.998,- |
| 2011 | 91 | 26 | € 31.401,- | € 4.784,- |
| 2011 | 91 | 26 | € 31.401,- | € 4.784,- |
| 2012 | 98 | 29 | € 36.227,- | € 5.326,- |
| 2012 | 32 | 8 | € 31.617,- | € 4.894,- |
| 2012 | 32 | 8 | € 31.617,- | € 4.894,- |
| 2013 | 1 | 0 | € 42.517,- | € 3.126,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 46-KTJ-6 | 2026-05-20 | |||
| G-659-FG | 2026-05-14 | |||
| RF-042-J | 2026-05-15 | |||
| SF-625-L | 2026-05-11 | |||
| HJ-143-X | 2026-05-01 | |||
| 27-JPR-8 | 2026-04-28 | |||
| KX-144-N | 2026-05-16 | |||
| 34-PDB-9 | 2026-04-25 | |||
| 84-LPD-8 | 2026-04-18 | |||
| 00-TBR-9 | 2026-04-28 | |||
| 38-KNZ-8 | 2026-05-07 | |||
| 82-JZR-4 | 2026-04-02 | |||
| 55-TKH-5 | 2026-04-26 | |||
| RN-787-S | 2026-04-03 | |||
| L-295-RP | 2026-04-11 | |||
| 57-TRN-3 | 2026-04-08 | |||
| 79-JJK-4 | 2026-03-30 | |||
| 35-JXK-9 | 2026-03-28 | |||
| 06-LRF-8 | 2026-03-11 | |||
| 93-LTT-8 | 2026-03-08 | |||
| JP-655-D | 2026-02-24 | |||
| RJ-751-G | 2021-08-13 | |||
| TF-825-F | 2026-02-14 | |||
| JG-439-T | 2025-12-29 | |||
| 26-JNX-1 | 2025-02-24 | |||
| 27-JLX-6 | 2024-11-27 | |||
| 31-LHL-9 | 2025-11-06 | |||
| 14-KJJ-6 | 2021-01-30 | |||
| X-470-BF | 2025-06-06 | |||
| 62-NVV-9 | 2025-07-22 |