Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 41.380
€ 2.577,-
Ja, 2020
2011
2024-01-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Countryman met kenteken H-006-TJ is afkomstig uit het bouwjaar 2011. Deze auto is 9 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze MINI een catalogusprijs van € 41.380 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 184 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.1 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.385 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De APK is geldig tot 24-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 184 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1385 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1780 kg |
| Lengte | 4,11 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2024-01-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2011-11-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-05-18 |
| APK vervaldatum | 2027-01-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MINI Countryman stationwagen
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2011
€ 7.075 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Countryman
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 jarenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 7.075,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 175.169 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 795 |
| Periode | 2010-09-16 - 2015-09-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 481 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 172 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 34 | 17 | € 38.769,- | € 2.835,- |
| 2010 | 19 | 10 | € 40.653,- | € 5.199,- |
| 2010 | 34 | 17 | € 38.769,- | € 2.835,- |
| 2011 | 103 | 52 | € 41.830,- | € 6.337,- |
| 2011 | 207 | 105 | € 38.568,- | € 3.996,- |
| 2011 | 207 | 105 | € 38.568,- | € 3.996,- |
| 2012 | 155 | 42 | € 39.394,- | € 5.167,- |
| 2012 | 155 | 42 | € 39.394,- | € 5.167,- |
| 2012 | 108 | 29 | € 44.093,- | € 7.692,- |
| 2013 | 61 | 7 | € 41.964,- | € 5.559,- |
| 2013 | 24 | 1 | € 47.318,- | € 9.438,- |
| 2013 | 61 | 7 | € 41.964,- | € 5.559,- |
| 2014 | 22 | 0 | € 42.578,- | € 6.150,- |
| 2014 | 22 | 5 | € 47.806,- | € 7.907,- |
| 2014 | 22 | 0 | € 42.578,- | € 6.150,- |
| 2015 | 4 | 2 | € 46.366,- | € 2.787,- |
| 2015 | 2 | 1 | € 41.345,- | € 3.949,- |
| 2015 | 2 | 1 | € 41.345,- | € 3.949,- |
| 2016 | 8 | 4 | € 51.328,- | € 5.243,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 02-TDK-9 | 2026-05-19 | |||
| GP-067-D | 2026-05-15 | |||
| 53-XZP-5 | 2026-05-15 | |||
| ZL-560-N | 2026-05-12 | |||
| XZ-753-P | 2026-05-11 | |||
| R-851-KX | 2026-05-01 | |||
| NX-427-N | 2026-04-30 | |||
| 30-ZBG-8 | 2026-04-25 | |||
| 2-KPK-94 | 2026-04-24 | |||
| K-424-BP | 2026-04-20 | |||
| 8-KJJ-34 | 2026-04-20 | |||
| J-205-JB | 2026-04-21 | |||
| 86-TKJ-3 | 2026-05-14 | |||
| PF-873-X | 2026-04-04 | |||
| GB-384-T | 2026-03-31 | |||
| 7-TNH-46 | 2026-03-15 | |||
| XR-577-D | 2026-03-24 | |||
| JS-707-R | 2026-03-21 | |||
| GJ-590-R | 2026-03-21 | |||
| 77-TVD-7 | 2026-03-20 | |||
| L-247-BZ | 2026-03-19 | |||
| P-652-LZ | 2026-03-31 | |||
| KZ-730-R | 2026-03-09 | |||
| SX-891-X | 2023-07-24 | |||
| 26-TKP-5 | 2023-03-29 | |||
| TJ-905-B | 2024-08-13 | |||
| H-843-PS | 2021-10-25 | |||
| 75-XTT-1 | 2025-03-05 | |||
| JL-809-G | 2023-08-28 | |||
| NJ-933-S | 2023-06-23 |