Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 34.606
Ja, 2024
2019
2024-12-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Zoe met kenteken GXP-68-X is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2019. In december 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze Renault een catalogusprijs van € 34.606 inclusief BTW en BPM. Deze elektrische auto heeft een vermogen van 51 kW. De topsnelheid van deze auto bedraagt 140 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.577 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 526 dagen in bezit. De APK is geldig tot 03-04-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 11.400.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 69 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 136 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Actieradius (elektrisch) | 384 km |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1577 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1988 kg |
| Lengte | 4,09 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,59 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-09-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-12-16 |
| APK vervaldatum | 2027-04-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Renault Zoe hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 9.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 12.715 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Zoe
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 9.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 72.390 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 85 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 582 |
| Periode | 2018-05-03 - 2025-03-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 14965 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 124 |
| Aantal import auto's | 3711 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 124 |
| Import percentage | 25% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 1 | 1 | € 26.889,- | |
| 2016 | 1 | 1 | € 26.889,- | |
| 2018 | 1 | 1 | € 37.200,- | |
| 2018 | 690 | 207 | € 31.728,- | € 2.436,- |
| 2019 | 3516 | 712 | € 35.755,- | € 42.095,- |
| 2019 | 3517 | 713 | € 35.751,- | € 42.095,- |
| 2020 | 5906 | 1990 | € 32.791,- | |
| 2020 | 5907 | 1991 | € 32.791,- | |
| 2021 | 1097 | 292 | € 34.793,- | |
| 2021 | 2645 | 554 | € 35.072,- | |
| 2022 | 1 | 0 | € 36.460,- | |
| 2022 | 1307 | 201 | € 36.239,- | € 1,- |
| 2023 | 715 | 44 | € 35.865,- | |
| 2024 | 184 | 1 | € 36.055,- | € 667,- |
| 2025 | 2 | 0 | € 36.982,- | € 667,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| G-806-FH | |||
| K-267-HD | |||
| S-770-HB | |||
| H-373-RZ | |||
| J-411-KR | |||
| L-091-PB | |||
| R-409-SV | |||
| N-835-VF | |||
| P-850-BG | |||
| P-292-JG | |||
| J-359-KR | |||
| Z-707-LX | |||
| N-747-RX | |||
| G-250-XT | |||
| L-325-LR | |||
| G-438-SV | |||
| KHV-90-X | |||
| N-656-TP | |||
| KHT-93-H | |||
| K-651-SR | |||
| HFK-42-R | |||
| P-876-KV | |||
| N-915-VS | |||
| R-789-RN | |||
| KDN-76-V | |||
| R-033-HF | |||
| P-201-JV | |||
| R-999-SP | |||
| K-804-ZR | |||
| R-646-PD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| H-908-NZ | 2026-05-09 | |||
| HVP-28-P | 2026-05-08 | |||
| HDN-08-K | 2026-05-07 | |||
| P-973-LP | 2026-05-16 | |||
| L-807-BB | 2026-05-12 | |||
| R-314-SB | 2026-05-04 | |||
| L-782-LR | 2026-05-02 | |||
| N-768-TP | 2026-05-23 | |||
| G-267-XF | 2026-05-09 | |||
| J-786-JF | 2026-05-08 | |||
| KGP-80-D | 2026-05-08 | |||
| N-546-TV | 2026-05-18 | |||
| JVZ-83-N | 2026-05-11 | |||
| P-973-BD | 2026-05-09 | |||
| R-904-DF | 2026-05-09 | |||
| P-416-GK | 2026-05-13 | |||
| K-096-ZF | 2026-05-19 | |||
| G-884-VD | 2026-05-02 | |||
| J-852-PN | 2026-04-30 | |||
| L-103-LX | 2026-05-20 | |||
| X-843-TT | 2026-05-12 | |||
| N-325-JG | 2026-05-09 | |||
| K-648-SR | 2026-05-09 | |||
| H-541-HX | 2026-05-23 | |||
| P-917-BG | 2026-05-23 | |||
| N-250-SG | 2026-05-13 | |||
| J-511-NR | 2026-05-23 | |||
| P-478-FR | 2026-05-23 | |||
| JDL-76-S | 2026-05-22 | |||
| GSJ-25-T | 2026-05-23 |